مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه برنج ندا ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت پخت برنج ندا ایرانیمرکز عرضه برنج ندا ایرانی

برنج ندا یکی از انواع برنج های پر محصول است. و به دلیل شباهت این برنج به برنج طارم یک برنج بازار پسند محسوب می شود و به همین دلیل برنج ندا ایرانی در کنار رقبای خود (پاکستانی, هندی) برتری بیشتری دارد.

ارائه برنج ندا ایرانی به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر می باشد. که این محصولات به صورت عمده و در بسته بندی های مختلفی عرضه می شود. 

ارائه برنج ندا ایرانی

کیفیت پخت برنج ندا ایرانی

کیفیت پخت برنج ندا ایرانی برنج ندا ایرانی یک برنج با کیفیت و خوشمزه می باشد. در ایران به برنج شمشیری شناخته می شود. و تنها برنجی است که از ترکیب سه نوع برنج به وجود می آید. برنج ارقام محلی سنگی طارم و حسن سرایی با رقم اصلاح شده آمل 3 مواد تشکیل دهنده برنج ندا می باشد. که مورد ذائقه خیلی از مردم قرار گرفته شده است.

کیفیت برنج ندا:

  • برنج ندا در مقایسه لت برنج ها پرمحصول دیگر 7 ا 10 روز, زودتر به عمل می آید.
  • کیفیت پخت برنج ندا ایرانی بهتر از ارقام اصلاح شده دیگر است.
  • از نظر خواص شیمیایی و فیزیکی شباهت زیادی به طارم دارد.
  • محصول دهی بالغ 8 تن بر هکتار می باشد.
  • مقاومت بالایی در برابر کرم ساقه دار است.

خصوصیات برنج ندا ایرانی:

عطر و طعم این نوع برنج خیلی کمتر است. و هم چنین در برابر برنج های محصولات دیگر کوچک تر می باشد ولی خاصیتی که دارد در هنگام پخت برنج ندا قد می کشد.

 و شکل ظاهری این محصول دانه دراز و ارتفاع این برنج 100 سانتی متر می باشد. و رنگ این برنج سفید شفاف و تا حدودی مایل به شیشه ای است. توجه داشته باشید که ارزش غذایی این نوع برنج متوسط است و خاصیت ماندگاری خوبی هنگام پخت دارد.

هنگام خرید این نوع برنج دقت کافی را داشته باشید چرا که این نوع برنج به دلیل این که شباهت زیادی به برنج طارم دارد متقلبان برنج طارم را به عنوان برنج ایرانی به فروش می رسانند.

مرکز عرضه برنج ندا ایرانی

مرکز عرضه برنج ندا ایرانی مرکز عرضه برنج ندا ایرانی این محصولات را در بسته بندی های مختلف و با کیفیتی عالی به فروش می رسانند.

عرضه برنج ایرانی به صورت عمده و خرده هم امکان پذیر می باشد. این محصولات به صورت حضوری و آنلاین هم به فروش می رسد اگر قصد خرید این نوع محصول را دارید شما می توانید با مراجعه کردن به این تولیدی ها با قیمتی مناسب و ارزان و بدون واسطه این محصولات را خریداری نمایید چون که دلالان واسطه گرها باعث افزایش قیمت و بی کیفیتی و بی رونقی این نوع برنج می شوند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *