مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه مستقیم برنج هاشمی معطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

محل کشت برنج هاشمی ایرانیمرجع خرید برنج هاشمی معطر

برنج ایرانی یکی از اصلی ترین و جزء لاینفک مواد غذایی ایرانی است چون دارای عطر و طعم وخاصیت بی نظیری است. از این رو پایه اصلی غذاهای اصلی ما را تشکیل می دهد.یکی از این برنج های خوش عطر و بو، برنج‌ هاشمی معطر است که از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است و بهترین برنج از نظر کیفی در سطح جهان معرفی شده است. برای تهیه  این محصول باید به نمایندگی فروش و ارائه مستقیم برنج هاشمی معطر مراجعه کنید.

ارائه مستقیم برنج هاشمی معطر

محل کشت برنج هاشمی ایرانی

محل کشت برنج هاشمی ایرانی برنج هاشمی یکی از خوش پخت ترین و خوشمزه ترین برنج در سطح جهان است. علت نام گذاری این برنج بر می گردد به شخصی به نام یوسف هاشمی که این برنج را چندین سال پیش کشف کرد و زیر کشت برد و این محصول را به اسم خود ثبت کرد. برنج هاشمی معطر به دلیل عطر، طعم و کیفیت بالایی که دارد از همه برنج ها قیمت به نسبت بیشتری دارد ولی وقتی یک بار که این برنج را طبخ کردید متوجه خواهید شد که چرا قیمتش بیشتر است و دیگر قیمت برایتان مد نظر نیست و باز هم خواهان خرید آن خواهید شد. هر چند این برنج نسبت به کیفیت بالایی که دارد قیمت غیر منصفانه ای ندارد.

کشت برنج هاشمی ابتدا در استان گیلان بود ولی به دلیل مرغوبیت و کیفیت این برنج امروزه در دیگر استان های شمالی نظیر استان مازندران و گلستان نیز زیر کشت می رود و این محصول در طیف گسترده ای در این استان ها کاشت می شود. مرغوبیت این محصول بسته به شرایط آب و هوایی و خاک آن متفاوت است. هر چه مواد معدنی و املاح خاک بیشتر باشد در نتیجه برنجی مرغوبتر بدست می آید. در این جا چند خصوصیت برنج هاشمی را به شما معرفی می کنیم که عبارتند از:

  • برنج هاشمی دارای عطر بسیار قوی است که اگر در زمان فصل برداشت این محصول آن را خریداری کنید کاملا می توانید از بوی آن برنج هاشمی را تشخیص دهید.
  • برنج هاشمی قد بلند و شمشیری شکلی دارد و رنگ آن سفید استخوانی یا شیری است.
  • برنج هاشمی پس از پختن و سرد شدن همچنان نرم و لطیف باقی می ماند و این از بهترین خصوصیت این برنج است.

مرجع خرید برنج هاشمی معطر

مرجع خرید برنج هاشمی معطر تولید کنندگان زمان برداشت این محصول نیمی از آن را سر خرمن به فروش می رسانند که طبیعتا این برنج از تازگی و مرغوبیت بیشتری برخوردار است. و مابقی آن را در انبارهای مخصوص نگهداری و با قیمت روز آن را به فروش می رسانند. برای مرجع خرید برنج به نمایندگی فروش عمده این محصول مراجعه فرمایید.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *