مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش برنج بینام کشت دو

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات برنج بینام چیست؟فروشندگان برنج بینام کشت دو

برنج بینام کشت دو یکی از ارقام برنج است و بعد از کشت اول کشت می شود و از طعم و عطر خوشی برخوردار می باشد و در بازار در بسته بندی های متنوع و شکیل در دسترس مشتریان قرار می گیرد، بازار فروش آن نیز این محصول را در بهترین کیفیت و در متنوع ترین اوزان به فروش می رساند.

بازار فروش برنج بینام کشت دو

خصوصیات برنج بینام چیست؟

خصوصیات برنج بینام چیست؟ اصلی ترین خصوصیات برنج بینام پرمحصول بودن این رقم است که از تغییرات ژنتیکی بدست آمده و دارای قیمت های ارزانتری می باشد و از قابلیت تولید بالایی برخوردار می باشد، لذا به دلیل ساختاری که دارد بعد از پخت در آن تورم ایجاد شده و گرد می شود ولی نرم و خوش خوراک می باشد و اصولا نوع خام آن دارای قد ۶.۵ و نوع پخته آن ۱۰ میلی متر می باشد.

برنج بینام بعد از کشت اول کاشته می شود و زمان کاشت آن اوایل مرداد ماه و برداشت آن اوایل آبان ماه می باشد چون مقاومت آن به سرما بالاتر بوده و لذا زودتر می رسد، این برنج بیشتر در مازندران کاشته شده و کشت آن برای کشاورز ریسک آور است چون ممکن است با سرمای شدید پاییز در زمین از بین برود.

برنج بینام بیشتر به عنوان برنج طارم استفاده می شود و فرق آن با طارم و صدری شفاف تر بودن آن است و میزان عطر آن نیز در حد متوسطی می باشد، این برنج مصارف زیادی دارد و از آن می توان در منزل جهت تهیه انواع خوراکی های برنجی استفاده نمود و به علت قیمت ارزانتری که دارد قشرهای مختلفی می توانند از آن بهره ببرند.

فروشندگان برنج بینام کشت دو

فروشندگان برنج بینام کشت دو فروشنده برنج کشت دو بینام در بازار با حضور فعال خود به عرضه این محصول پرداخته و با عملکرد درست خود به بهترین نحو ممکن نیاز بازار را رفع می کند، برنج بینام از ارقام گرم و زودرس است که به دلیل کشت سختی که دارد کشاورز برای کاشت آن مشکلات زیادی را متحمل می شود.

این برنج در انواع تمام دانه و نیم دانه و خرده در درجه های یک، و دو و سه وارد بازار می شود که قیمت های درجه یک گرانتر و نرخ درجه سه ارزانتر می باشد. نمونه های درجه یک دارای دانه های یکدست، یک اندازه و یک رنگ است که با دیگر ارقام مخلوط نمی باشد.

برنج بینام به صورت پاک شده و خالص در کیسه های ده و بیست کیلویی و بیشتر به فروش می رسد که نمونه های ده کیلویی از پر فروش ترین آن ها می باشد، همچنین این برنج بسته به کیفیت دارای قیمت های مختلفی بوده و خرید عمده و بدون واسطه آن ارزانتر می باشد.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *