مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش برنج هاشمی معطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش پخت برنج هاشمی معطرمرکز عرضه برنج هاشمی معطر

فروش برنج هاشمی معطر در فروشگاه های معتبر به صورت عمده ارائه می شود. خریداران بهتر است برای تهیه برنج هاشمی معطر به فروشندگان معتبر مراجعه کنند. در فروشگاه های سراسر کشور این محصول را به صورت تک و عمده به فروش می رسانند.

بازار فروش برنج هاشمی معطر

روش پخت برنج هاشمی معطر

روش پخت برنج هاشمی معطر در استان مازندران نوعی برنج کشت می شود که به برنج هاشمی معروف است . دانه های برنج هاشمی استخوانی بوده و کمی حالت روغنی دارند . این برنج عطر زیادی دارد بسیار خوش مزه و خوش پخت می باشد.

برنج را باید در جای خشک و خنک نگهداری کرد و حواسمان باشد اگر در انبار نگهداری می کنیم جریان هوای ملایم وجود داشته باشد و با کوچکترین جریان باد هنگام پخت به نیم دانه تبدیل می شود.

برنج هاشمی انواع مختلفی دارد که هر کدام از مزایا و کیفیت خاصی برخوردار است .از مهمترین آن ها می توان به این موارد اشاره کرد برنج دودی هاشمی و برنج عطری هاشمی.

علت اینکه این برنج با کیفیت است تا 24 ساعت بعد از اینکه برنج را پختیم برنج طعم و نرمی خود را حفظ می کند.

دو روش برای پخت برنج هاشمی معطر وجود دارد به روش کته و آبکش. در پختن برنج کته ویتامین b1 در برنج باقی می ماند و برای افراد سالم خوب است ولی بهتر است کسانی که قند و چربی و … دارند برنج را به روش آبکش  کردن استفاده کنند.

1-برنج به روش کته: اول به تعداد نفرات برنج را داخل قابلمه می ریزیم بعد آب را به اندازه یک بند انگشت از سطح برنج ،داخل قابلمه می ریزیم و به آن مقدار کمی نمک و روغن اضافه می کنیم.

بعد قابلمه را روی گاز می گذاریم تا برنج دم بکشد و حواسمان باشد آب تبخیر شود در قابلمه را می گذاریم.

2-برنج به روش آبکش کردن ; داخل قابلمه آب می ریزیم به جوش که آمد برنج را می ریزیم و بعد از چند دقیقه آن را داخل آبکش می ریزیم. 

می توان سیب زمینی را ورقه کرد و در داخل قابلمه گذاشت بعد برنج را روی ان می ریزیم و می گذاریم با حرارت ملایم دم بکشد.

مرکز عرضه برنج هاشمی معطر

مرکز عرضه برنج هاشمی معطر عرضه برنج معطر ایرانی در بازارهای داخلی و خارجی معروف به برنج هاشمی است. برنج هاشمی معطر از نظر طعم و عطر بهترین برنج می باشد.

تهیه یک برنج هاشمی مناسب از روی ظاهر کار مشکلی است ،قبل از خرید به طور نمونه دریافت و استفاده کنید. توجه داشته باشید در عرضه برنج هاشمی معطر با کمترین قیمت، مشتریان می توانند محصول را به صورت مستقیم تهیه کنند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *