مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بورس فروش برنج ندا ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات ظاهری برنج ندامرکز عرضه برنج ندا ایرانی

برنج ندا که نام دیگر آن برنج شمشیری می باشد یکی از انواع برنج های بسیار پر محصول در کشور محسوب می‌شود که حاصل تلاقی سه رقم برنج مختلف می باشد. بورس فروش برنج ندا ایرانی این محصول را با کیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه کرده است. میزان شناخت شما از مشخصات ظاهری این برنج چقدر است و آیا می دانید چگونه می توان نسبت به خرید آن اقدام کرد؟

بورس فروش برنج ندا ایرانی

مشخصات ظاهری برنج ندا

مشخصات ظاهری برنج ندا

برنج ندا حاصل تلاقی سه نوع برنج آمل ۳، سنگی طارم و حسن سرایی می‌باشد. از این سه نوع برنج مورد اول جز برنج های اصلاح شده می باشد و دو مورد دیگر از جمله برنج های محلی هستند.

از مشخصات برنج ندا طول دانه ۷ میلی متر بوده و قطر آن حدود ۱.۹۵ میلی متر می باشد. طول این برنج نسبت به انواع برنج دیگر تا حدودی کوتاه تر است اما پس از پخت به مقدار قابل توجهی قد می‌کشد و به ۱۰.۵ میلی متر می رسد.

این برنج حاوی مقدار ۲۶.۲ درصد آمیلوز بوده و درجه ژلاتینی شدن  نسبتاً کمی دارد. از نظر عطر این برنج جز برنج های کم عطر محسوب می شود.

تولید زیاد این محصول علاقه کشاورزان به کشت و تولید آن را افزایش داده و به همین دلیل قیمت آن در بازار نسبت به ارقام با کیفیت دیگر پایین تر می باشد. این نوع برنج دانه ای با رنگ سفید شفاف دارد که متمایل به شیشه‌ای است. پس از پخت میزان ماندگاری این نوع برنج نسبتا زیاد بوده و ارزش غذایی متوسطی دارد.

میزان بازدهی برنج در هر هکتار حدود ۸ تن می باشد و به همین دلیل تولید این محصول در استان‌های شمالی فراوان است.

مرکز عرضه برنج ندا ایرانی

مرکز عرضه برنج ندا ایرانی برای کسانی که در زمینه فروش انواع برنج ایرانی  دارای فروشگاه هستند و به شغل صادرات انواع تین محصول به کشورهای همسایه و سایر کشورها مشغول می باشند برنج ندا ایرانی می‌تواند یکی از بهترین گزینه ‌ها برای عرضه به مشتریان و صادرات باشد.

برای خرید این برنج ایرانی می توانید با مرکز عرضه برنج ایرانی تماس برقرار کرده و ضمن کسب اطلاع از قیمت روز این برنج و سایر مشخصات آن از جمله نحوه بسته بندی نسبت به سفارش آن اقدام کنید.

کسانی که به صورت عمده اقدام به سفارش این نوع برنج می نمایند می توانند با قیمت ارزان تری این محصول را به دست آورند و از فروش یا صادرات آن به سود بیشتری دست پیدا کنند.

همچنین امکان ارسال سفارشات به هر نقطه ای از ایران امکان پذیر است.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *