مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع برنج بینام کشت دو

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات برنج بینام چیست؟مرجع فروش برنج بینام کشت دو

همان طور که می دانید، برنج یکی از وعده غذایی های اصلی در زندگی روزه انسان به کار می رود، که این گیاه برای رشد خود به خاک مرطوب و آب و هوای نسبتا شرجی نیاز دارد، تا بتواند برنجی اعلا را عرضه کند.

شمال کشور ایران با داشتن این شرایط هر ساله برنج زیادی را از طریق کاشت کشاورزان به دست می آورد، یکی از برنج هایی که متعلق به شمال بوده و فروش بالایی دارد، برنج بینام کشت دو است.

توزیع برنج بینام کشت دو

خصوصیات برنج بینام چیست؟

خصوصیات برنج بینام چیست؟ خصوصیات برنج بینام نسبتا خصوصیات زیادی می باشد، برج بینام از تغییرات ژنتیکی برنج های ایرانی به دست می آید، استان مازندارن تولید کننده این نوع برنج خوش پخت و خوش بو می باشد، که هر ساله تولید بسیار زیاد را در بر می گیرد، و حتی ایرانیان مقیم مازندران دست به صادرات آن می زنند.

اما این برنج در سال های اخیر همواره به دلیل تورم و گران شدن دارای بازار فروش خوبی نبوده، و می توان گفت سقوط قیمت ها و کیفیت این برنج در سال های اخیر به چشم می خورد، برنج کاران مازندرانی پس از کشت دوم این برنج اغلب استفاده می شود و کشت دوم که ممکن است به سرمای پاییز بخورد، از این برنج به جای برنج های اصیل و خوش بو نیز استفاده می شود، طول این برنج قبل از پخت شش و نیم میلی متر و بعد از پخت ده میلی متر است، و همچنین رنگ این برنج بسیار شفاف تر از برنج های رقبای خود در بازار است. و بهتر است از این برنج در پلو استفاده نشود و برای غذاهایی که ماده اولیه برنج دارند استفاده شود.

مرجع فروش برنج بینام کشت دو

مرجع فروش برنج بینام کشت دو برنج بینام اغلب توسط برنج فروشان ایرانی در سطح شهر یا افراد مازندرانی که با قیمت بسیار بهتر آن ها را به فروش می رسانند مصرف می شود، فروش برنج کشت دو بسیار بیشتر است، زیرا این برنج زمانی می آید که تحمل سرما را دارد، و می تواند جای سایر رقبا را در رقابت فروش بگیرد، و عمده ترین فروش برنج بینام در کشت دوم آن می باشد،‌که اغلب بهترین قیمت آن را می توان از کشاورزان مازندرانی تهیه کرد، پس از فروش بدون واسطه در سطح شهر ها نیز این برنج در اغلب فروشگاه ها و مغازه ها با حراج ها و تخفیفات گوناگون نیز به چشم می خورد، و همچنین امروزه برند های برنج با قرار دادن وب سایت هایی یا فروشگاه هایی که این برنج بینام را به فروش می رسانند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *