مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع برنج شمال عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

طریقه نگهداری انواع برنج شمالقیمت فروش برنج شمال عمده

برنج شمال یکی از محصولات کشاورزی صادراتی ایران محسوب می‌شود که از کیفیت،عطر و طعم بسیار مطلوبی برخوردار است. توزیع برنج شمال عمده می‌تواند تامین کننده نیاز به این برنج در بازار باشد. آیا شما با روش نگه داری این برنج آشنایی دارید و می دانید که توزیع عمده آن در کجا و چگونه صورت می گیرد؟

توزیع برنج شمال عمده

طریقه نگهداری انواع برنج شمال

طریقه نگهداری انواع برنج شمال برنج یکی از محصولات کشاورزی استراتژیک بودI که نگه داری آن از اهمیت زیادی برخوردار است و نیازمند استفاده از روش های مناسب می باشد.

انواع برنج شمال کشور به دلیل داشتن بافت نه چندان مستحکم در برابر بسیاری از عوامل محیطی حساس بوده و نگه داری آن مستلزم رعایت مجموعه‌ای از نکات و شرایط می باشد.

محل نگهداری برنج شمال باید رطوبت بسیار پایینی داشته باشد زیرا برنج در برابر رطوبت زیاد دچار کپک زدگی می‌شود. این انبار باید از دمای نسبتاً پایینD نیز برخوردار بوده تا زمینه تکثیر حشرات و قارچ ها بر روی آن فراهم نگردد.

برنج شمال نباید تحت تاثیر نور مستقیم آفتاب قرار بگیرد زیرا باعث خرد شدن آن می گردد. همچنین بهتر است برنج را در ارتفاع ۲۵ سانتی متری از سطح زمین قرار داد تا جوندگان و حشرات امکان دسترسی به آن را نداشته باشند.

برنج ها باید در کیسه های نخی قرار گیرند تا امکان تبادل هوا بین داخل و بیرون برنج فراهم باشد. کیسه های برنج را باید با فاصله ۵ سانتی متری از دیوار نگه داری کرد تا رطوبت دیوار به آن نفوذ نکند.

نگه داری برنج در کیسه های پلاستیکی به هیچ وجه توصیه نمی‌شود زیرا باعث تجمع رطوبت در داخل کیسه شده و از کیفیت برنج به شدت می کاهد.

می توان از روش های سنتی همچون قرار دادن نمک یا سیر در داخل برنج نیز استفاده کرده و به این ترتیب از تکثیر آفات در برنج جلوگیری کرد.

قیمت فروش برنج شمال عمده

قیمت فروش برنج شمال عمده

قیمت فروش برنج عمده شمال برای کسانی که در زمینه عرضه انواع برنج با کیفیت ایرانی فعالیت دارند و یا صادرات آن را به کشورهای دیگر انجام می دهند حائز اهمیت زیادی است.

برای خرید عمده برنج شمال می توانید با مسئول فروش برنج شمال تماس برقرار نموده و ضمن اطلاع از قیمت روز این برنج و سایر مشخصات آن از جمله نوع بسته بندی برنج نسبت به سفارش آن اقدام کنید تا ما سفارش شما را در زمانی کوتاه به آدرس اعلام شده ارسال گردد. 

همچنین کسانی که قصد سفارش عمده این برنج در تناژ بالا را دارند می توانند با قیمت ارزان تری آن را در اختیار بگیرند و از فروش آن سود بیشتری کسب نمایند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *