مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع برنج هاشمی معطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای انتخاب برنج هاشمیقیمت فروش برنج هاشمی معطر

برنج هاشمی معطر يكي از پر فروش ترين ارقام برنج در بازار ايران است. اين برنج از عطر و بوي بسيار مطلوبي برخوردار بوده و داراي طبع سرد و گرم مي باشد. اين برنج بيشتر در منطقه گيلان و اطراف مرداب انزلي به دليل شرايط آب و هوايي مساعد و خاك حاصلخيز كشت مي گردد. البته كشت اين برنج صرف اين منطقه نبوده و در مناطق ديگر شمال و استان هاي مازندران و گلستان نيز كشت مي گردد.    

توزیع برنج هاشمی معطر

راهنمای انتخاب برنج هاشمی

راهنمای انتخاب برنج هاشمی همانطور كه گفته شد اين برنج در دو طبع گرم و سرد تقسيم مي شود كه هركدام داراي ويژگي هاي خاص خود هستند. برداشت برنج هاشمي معطر با طبع سرد دو هفته ديرتر از طبع گرم انجام مي گيرد. از نظر قيمتي تفاوت خيلي اندكي باهم دارند ولي از لحاظ ظاهري اين دو طبع با هم متفاوت اند. تفاوت آنها در قطر و طول دانه ها است و طبع گرم دانه هاي كوتاه تر با قطر بيشتري نسبت به طبع سرد دارا است.

اين برنج را مي توان جزء محصولات ارگانيك دانست. علت اين امر را مي توان در ساختار آن پيدا كرد. اين برنج به دليل ساقه هاي باريكي كه دارد مجال رشد كرم ساقه خوار را نمیدهد در نتيجه از سموم كمتري براي مقابله با آفات در اين محصول استفاده مي گردد. به همين دليل قیمت برنج هاشمي نسبت به ساير اقلام برنج بالاتر بوده و قیمت فروش برنج هاشمي معطر بين 27000 تومان تا 29000 تومان معامله مي گردد.

در كل انتخاب برنج هاشمی براي استفاده در مجالس و پذيرايي از ميهمانان گزينه بسيار عالي است چرا كه عطر و بوي دلنشيني داشته و از نظر پخت و مزه بسيار عالي است.      

 

 

قیمت فروش برنج هاشمی معطر

قیمت فروش برنج هاشمی معطر مرکز خرید برنج هاشمي معطر با توجه به كشت عمده آن در استان گيلان در همين منطقه خريد و فروش مي گردد. البته این بدان معنی نیست که مراکز دیگر خرید و فروش برنج هاشمي با کیفیت و مرغوب نداشته باشند. امروزه فروشگاه ها، مراکز و مجموعه هاي زیادی در ایران در حال فروش انواع برنج با کیفیت ایرانی و حتی خارجی هستند.

این مجموعه  ها در حال حاضر به فروش انواع برنج ایرانی با کیفیت در بازار داخل است و نیاز بازار داخل را تا حد زيادي تامین می کند. همچنین این مجموعه ها با صادرات برنج های با کیفیت ایرانی به کشور های دیگر موجب ارز آوری به کشور گردد و زمینه اشتغال بیشتر برای کارجویان فراهم نماید.

این مجموعه ها با راه اندازی سایت و ایجاد فروشگاه آنلاین محصولات خود را  به صورت غیر حضوری به فروش می رسانند و این امکان را به مشتری می دهد تا کالای خود را با اطمینان خاطر خریداری کند. 

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *