مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کننده برنج ارگانیک مازندران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات برنج ارگانیک چیست؟خرید عمده برنج ارگانیک مازندران

برنج ارگانیک مازندران یکی از غذاهای اصلی ایرانیان محسوب می شود. برنج های زیادی چه داخلی و چه خارجی در بازار ایران وجود دارد که مرغوب ترین آن ها برنج شمال به خصوص مازندران است. برنج های ارگانیک به دلیل مشکلات در کشت آن کمتر کشاورزی به سراغ آن می رود. این برنج ها  از ابتدا کاشت تا انتهای برداشت بدون کود های شیمیایی فرآوری می شوند.   

توزیع کننده برنج ارگانیک مازندران

خصوصیات برنج ارگانیک چیست؟

خصوصیات برنج ارگانیک چیست؟ از خصوصیات برنج ارگانیک می توان به سالم بودن آن در زمان کشت و مرحله داشت و رسیدگی به آن که هیچ گونه کود و سم شیمیایی برای تولید آن استفاده نگردیده است، اشاره کرد. حتی خود نشاء برنج نیز بدون دستکاری ژنتیکی و هرگونه تغییرات بر روی بذر این محصول کاشت می شود. سختی کاشت برنج ارگانیک به این دلیل است که آفت و بیماری های رایج در بین محصولات کشاورزی به راحتی بر روی این محصول اثر کرده و باعث از بین رفتن محصول می گردد.

البته راهکار هایی برای مقابله با این آفات وجود دارد اما هزینه ی آن نیز بالا بوده و مقرون به صرفه نیست. با توجه به افزایش جمعیت و همچنین افزایش مصرف برنج در خانواده ها اقلام پر محصول برنج در شالیزار ها کشت شده که علاوه بر ایجاد محصول زیاد برای کشاورزان و درآمد خوبی که از این طریق حاصل می شود می توانند بخش بیشتری از بازار ایران را پوشش دهند و از واردات این محصول از کشورهای دیگر نظیر هند و پاکستان جلوگیری کنند.

کشت برنج ارگانیک در مازندران در شهرستان نکاء و در سایت تحقیقاتی برنج ارگانیک کشت می شود و دو نمونه طارم محلی و هاشمی محصول این کشت بوده است. البته با تحقیقات بیشتر بر روی این محصول می توان برای مناطق دیگر نیز از آن استفاده نمود و با گسترش تولید آن در سلامت غذایی جامعه نقش مهمی ایفا کرد.    

خرید عمده برنج ارگانیک مازندران

خرید عمده برنج ارگانیک مازندران این نوع برنج با توجه به سالم بودن آن طرفداران خاص خود را دارد و عرضه این برنج به دلیل کیفیت بالا و قیمت گران تر آن نسبت به سایر برنج ها در فروشگاه های معتبر یا مراکز فروش محصولات ارگانیک یافت می شود. مراکز تولید و پخش محصولات ارگانیک جهت خرید عمده برنج ارگانیک با راه اندازی سایت و حضور در فضای مجازی این امکان را برای مشتریان فراهم نموده اند تا محصولات ارگانیک را با اطمینان خاطر خرید کنند و تجربه خوبی را در ذهن خود ثبت کنند. این شرکتها با صادرات این محصولات به کشور های دیگر نیز هم ارز آوری خوبی به کشور داشته و هم باعث اشتغال زایی برای جوانان گردیده است.    

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *