مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدکنندگان برنج بینام کشت دو

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات برنج بینام کشت دو مرجع فروش برنج بینام کشت دو

برنج محصولات شهرهای شمالی کشور است اگر از شهرهای شمالی عبور کنید مناطق زیادی را زیر کشت این محصول با ارزش می بینید. یکی از این برنج ها، برنج بینام می باشد. برنج بینام کشت دو محصولی بی نظیر و فوق العاده است که برای پذیرایی از مهمانی و مناسبت های دوستانه ی شما به سفره رنگ دیگری می بخشد. تولید کنندگان این برنج با ارزش آن را با قیمتی مناسب و با صرفه در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

تولیدکنندگان برنج بینام کشت دو

مشخصات برنج بینام کشت دو

مشخصات برنج بینام کشت دو این برنج خوش طعم و بو در استان مازندران کشت می شود. برنج بینام از تغییر ژنتیکی برنج های ایرانی حاصل شده است و بنابراین بسیار پرمحصول است. بعد از پخت نرم و خوش خوراک خواهد شد ولی به دلیل تغییرات ژنتیکی اندکی گرد می شود. به خاطر این نقص با قیمت پایین تری نسبت به انواع دیگر برنج خرید و فروش می شود. 

بعد از کشت اول این برنج کاران مازندران توسط آن ها استفاده می شود تا اینکه در کشت دوم برنج بینام به عمل آید. چون کشت دوم احتمالا با فصل سرما و ریزش برف و یا پاییز دنبال شود از برنج بینام به جای برنج طارم استفاده می کنند تا مشکلات برنج طارم و ریسک های از بین رفتن آن ها با سرما نرود.

این برنج یعنی برنج بینام کشت دو واقعا برنج خوبی برای مصارف خانگی می باشد هم قیمت مناسبی دارد هم خیلی خوش طعم و خوش خوراک می باشد. اما به دلیل اینکه خوب مانند برنج طارم قد نمی کشد برای مجالس از آن استفاده نمی شود.

برنج بینام بعد از پخت ده میلیمتر می شود که طول خود برنج خام پیش از پخت پنج میلیمتر می باشد. تمامی مشخصات برنج بینام کشت دو را با هم مرور کردیم و فهمیدیم چقدر این برنج خوب اما با هزینه پایین می تواند یافت شود که برای مصارف خانگی واقعا عالی است.

مرجع فروش برنج بینام در استان مازندران همیشه آماده راهنمایی کردن و فروش این برنج خوب با قیمت پایین می باشد.

مرجع فروش برنج بینام کشت دو

مرجع فروش برنج بینام کشت دو برنج بینام کشت دو واقعا نمونه ی یک برنج خوب و درجه یک می باشد و شما می توانید این برنج را از مراکز فروش ما تهیه کنید و یا به صورت کلی از تولیدی های ما بخرید.

قیمت برنج ما بسیار مناسب می باشد چون ما این برنج را بدون واسطه و مستقیما به دست شما می رسانیم.

با خرید برنج بینام کیفیت خوب و قیمت مناسب هر دو با هم را خواهید داشت. کیفیت حرف اول ما است.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *