مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده برنج بینام کشت دو

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات برنج بینام کشت دومرکز فروش برنج بینام کشت دو

برنج بینام کشت دو معمولا توسط واحد های تولید کننده منطقه شمالی کشور انجام می پذیرد که انواع برنج را در بسته بندی های متنوع با کیفیت بالا در حد وسیعی تولید می کنند.

این مراکز محصولات تولیدی خود را با قرار دادن در سایت های اینترنتی خود، همراه با ذکر قیمت و مشخصات برنج  برای فروش در اختیار مشتری قرار می دهند.

تولید کننده برنج بینام کشت دو

خصوصیات برنج بینام کشت دو

خصوصیات برنج بینام کشت دو برنج بینام کشت دو یکی از محصولات برنج می باشد که از تغییرات ژنتیکی برنج ایرانی به دست می آید.

از خصوصیات برنج بینام می توان شکل ظاهری آن را بعد از پخته شدن نام برد که حالتی نرم، خوش خوراک و گرد به خود می گیرد. بنابراین برنج بینام ظاهری گرد و متورم دارد و بعد از پخت حدود 10 میلی متر نسبت به اندازه اولیه خود، قد می کشد.

برنج بینام کشت دو معمولا پس از برداشت برنج کشت اول، در اوایل مرداد ماه کاشته و در اواخر آبان ماه برداشت می شود. این نوع محصول به آب زیادی برای رشد احتیاج دارد و معمولا برداشت آن با سرمای پاییزی برخورد می کند به همین دلیل این نوع برنج در برابر سرما، تحمل و مقاومت بالایی از خود نشان می دهد و نسبت به دیگر برنج ها زودتر به عمل می آید.

از نظر رنگ، برنج بینام نسبت به سایر برنج ها از رنگ شفاف تری برخوردار و از لحاظ عطر و بو در حد متوسطی ارزیابی می شود.

برنج‌ بینام در کشت دو با مرغوبیت بیشتری برداشت می شود زیرا زمین کشاورزی پس از برداشت کشت نوع اول از آمادگی مناسبی برخوردار بوده و هم چنین تابش مستقیم نور خورشید به خزانه و گرم بودن زمین در این زمان، شرایط کافی برای رشد و نمو برنج بینام را فراهم می کند و بر کیفیت آن تاثیر مثبتی می گذارد.

از دیگر خصوصیات این برنج، توان تولید بالای آن است به همین دلیل اکثر کشاورزان منطقه مازندران به کشت این برنج می پردازند و به عنوان بهترین برنج پختی مورد استفاده قرار می گیرد.

مرکز فروش برنج بینام کشت دو

مرکز فروش برنج بینام کشت دو مرکز فروش برنج بینام کشت دو، استان های شمالی کشور از جمله مازندران است که به دلیل دارا بودن شرایط آب و هوایی مساعد و خاک حاصل خیز، برنج بینام در حد وسیعی تولید و به فروش می رسد.

این مراکز، برنج بینام کشت دو را در بسته بندی های مختلف و با بهترین کیفیت، در قیمتی مناسب به صورت عمده و کیلویی به فروش می رسانند علاوه بر این محصولات خود را نیز از طریق سایت های اینترنتی مربوط به خود، برای دسترسی راحت مشتریان به اشتراک می گذارند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *