مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم برنج بینام کشت دو

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمان برداشت برنج بینام کشت دوصادرات برنج بینام کشت دو

برنج بینام یکی از انواع برنج ایرانی می باشد، که در سرزمین های شمالی ایران بخصوص مازندران کشت می شود. این محصول دارای خواص درمانی و سلامتی زیادی می باشد. به خاطر ویژگی های منحصر به فردی که دارد، مورد پسند اکثر مردم قرار می گیرد.

خرید مستقیم برنج بینام کشت دو از طریق نمایندگی های معتبر به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می گیرد.

این مطلب درباره برداشت برنج بینام و صادرات برنج بینام کشت دوم تهیه شده است.

خرید مستقیم برنج بینام کشت دو

زمان برداشت برنج بینام کشت دو

زمان برداشت برنج بینام کشت دو با توجه به شرایط اقلیمی کشور و داشتن آب و هوای مناسب کشت برنج در شمال کشور از رونق خوبی برخوردار است. به طوری که شمال کشور ما قطب تولید انواع برنج های معطر می باشد.

یکی نمونه از برنج هایی که زمان کاشت و برداشت آن با بقیه برنج های شمالی فرق دارد، برنج بینام کشت دوم می باشد. این برنج بیشتر در استان مازندران کشت و برداشت می شود. زمان کشت این برنج زمانی است، که برنج های دیگر را برداشت کرده اند، یعنی مرداد ماه تابستان زمانی که برنج های ایرانی را از شالیزارهای شمال برداشت می کنند، برنج بینام را برای کاشتن آماده می کنند.

با توجه به این که این برنج در برابر سرما مقاوم هست، کشاورزان نگران برداشت این محصول در فصل سرما نیستند. برنج بینام در فصل پاییز ماه آبان برداشت می شود.  دارای کیفیت عالی در پخت است، البته به خاطر این که دانه های آن زیاد قد نمی کشند، برای مجالس مناسب نیست، از لحاظ قیمت نیز بسیار مناسب تر از برنج های  دیگر ایرانی می باشد. این برنج در مرحله دوم برنج های دیگر کشت می شود، به آن برنج کشت دوم می گویند. برنج بینام کشت دوم سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی و مغذی برای رشد کودکان و نوجوانان و سالمندان می باشد.

صادرات برنج بینام کشت دو

صادرات برنج بینام کشت دو صادرات برنج بینام کشت دو از کشور ایران به سایر کشورهای جهان سوم و کشورهای همسایه صورت می گیرد. این صادرات به کمک روش های رایج در بازار انجام می گیرد، اما انجام هر کدام از این روش ها مستلزم این است، که وقت و انرژی زیادی را صرف این کار کنند، که ممکن است، نتیجه خوبی به همراه نداشته باشد. 

با توجه به شرایط پیش آمده در دنیا به خاطر ویروس کرونا، رفتن به کشورهای دیگر برای انجام معاملات کار صحیحی نیست. به همین منظور ما استفاده از فروشگاه های اینترنتی و آنلاین را برای صادرات به شما پیشنهاد می دهیم. استفاده از فروشگاه های اینترنتی و آنلاین در وقت و انرژی شما صرفه جویی می کند.

در واقع بهترین و جدیدترین روش برای شناخت بهتر این محصول و صادرات این نوع برنج به کشورهای دیگر با قیمت مناسب و کیفیت عالی، استفاده از سایت های معتبری است، که در این زمینه فعالیت دارند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *