مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کلی برنج ارگانیک مازندران

آنچه در این مقاله می خوانید...

طریقه نگهداری برنج ارگانیکتولید کننده برنج ارگانیک مازندران

خرید کلی برنج ارگانیک مازندران را از معتبرترین فروشنده انجام دهید. اینگونه می توانید محصولی با کیفیت را راحت تهیه کنید. از جانب دیگر، برنج های ایرانی بیشتر به صورت بسته بندی های گوناگون ارائه می شوند که در کیسه های بزرگ و کوچک قرار می گیرند. اگر صادرکننده هستید و یا کارتان توزیع سراسری محصولات اعلاء است، می توانید برنج های مرغوب را به آسانی بدست آورید که روش خرید آسان را در ادامه ذکر می کنیم.

خرید کلی برنج ارگانیک مازندران

طریقه نگهداری برنج ارگانیک

طریقه نگهداری برنج ارگانیک از طریقه‌ نگهداری برنج ارگانیک در انبار یا حتی منزل آگاهی دارید؟ می دانید در چه مکانی باید محصولات را قرار دهید تا در دراز مدت سالم بمانند؟ در این بخش ما به موضوعات متفاوت اشاره می کنیم که راحت قادر به این کار خواهید بود.

در خانه بهتر است که در گام نخست، یک مکان با هوایی معتدل، بدور از نور خورشید و همچنین رطوبت پیدا کنید. مواد بودار همچون شوینده ها را هم در کنارشان قرار ندهید. برای مواظبت از برنج های ارگانیک به دلیل این که هیچ ماده نگهدارنده ندارند، اندکی باید دقت بیشتری به خرج دهید.

کیسه برنج را هیچ گاه مستقیم روی زمین نگذارید یا به دیوار تکیه ندهید تا به خوبی هوا وارد آن شد. از سطل های پلاستیکی و قرص های شیمیایی نیز کار نگیرد. ولی برای انبارداری هم شرایط به همین گونه است، با اندکی تفاوت که عبارت می باشد از:

  • در بین کیسه ها فاصله ایجاد نمایید.
  • در بین دانه ها می شود سیر بگذارید تا شپشک نزد.
  • در گرما قرار ندهید، زیرا حشرات به آن هجوم می برند.
  • برنج ها در هوای سرد، بهتر نگهداری می شوند. پس نگران این موضوع نباشید.
  • در صورت آفت زدگی، فوری آنها را از کیسه در آورده و در هوای آزاد پهن کنید.

تولید کننده برنج ارگانیک مازندران

تولید کننده برنج ارگانیک مازندران استان مازندران یکی از مناطق اصلی کشت برنج در کشورمان به شمار می رود. در این منطقه، ارقامی همچون صدری، طارم، پرمحصول و گرده کاشته و برداشت می گردد که جزء بهترین ها هستند. در کنار این، تولید کننده برنج ارگانیک مازندران، بدون استفاده از کود و سم های شیمیایی، به پرورش شالی ها می پردازد.

برآیند این کار و زحماتی که می کشند، به دست آمدن بهترین برنج های دنیا است. به هر حال، آنها پس از این که محصول را از زمین برداشت کردند، بوجاری می نمایند و سپس توسط دستگاه های سورتینگ برنج ها را دسته بندی می کنند. این گونه نوع دانه سالم و شکسته از همدیگر جدا می شوند.

دست آخر هم محصولات در کیسه های گوناگونی قرار می دهند که وزن های بین 1 تا بالای 50 کیلوگرم را دارا هستند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *