مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کلی برنج درجه یک فریدونکنار

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمان برداشت برنج فریدونکنارتولید کننده برنج درجه یک فریدونکنار

امروزه در کشور ما انواع مختلفی برنج درجه یک فریدونکنار تولید می شود و قیمت بسیار مناسبی دارد. این برنج از کیفیت بالایی برخوردار است و به روش های مختلفی به فروش می رسد. این برنج به دو صورت کلی و جزئی به فروش می رسد و خرید کلی این محصول در فروشگاه ها موجود می باشد. همچنین به صورت مستقیم شالیکاران این محصول را عرضه می کنند و می توان به صورت کلی خریداری کرد. همچنین در سایت اینترنتی ما به صورت کلی امکان پذیر است.

خرید کلی برنج درجه یک فریدونکنار

زمان برداشت برنج فریدونکنار

زمان برداشت برنج فریدونکنار در کشور ما برنج یکی از غذاهای اصیل ایرانی می باشد که قیمت بسیار عالی دارد و تمامی افراد طرفدار آن هستند. به همین دلیل از فروش بسیار بالایی برخوردار است. این برنج در شمال و نواحی اطراف آن مانند گیلان، مازندران و فریدونکنار که آب و هوای بسیار عالی و مرطوبی دارد کشت می شود. 

هر برنجی در زمان مشخص و معینی و در یک فصل ثابت کشت می شود.برنج ها معمولا دو بار در سال کشت و برداشت می شوند و کشت اول برنج فریدونکنار در اوایل زمستان می باشد و حدود سه ماه بعد از کشت یعنی تیر ماه این برنج آماده است و برای برداشت آماده است. همچنین زمانبرداشت برنج فریدونکنار در ماه دی و به دست شالیکاران رخ می دهد. 

کشت دوم برنج فریدونکنار اواخر ماه مهر و اوایل آبان انجام می گیرد. کشت اول و کشت دوم برنج هیچ تفاوتی ندارد و به دلیل متغیر بودن آب و هوا زمان کاشت و برداشت محصول در ماه های مختلف انجام می گیرد و چون برنج یکی از محصولات پر مصرف می باشد دو بار کاشت و برداشت می شود. 

البته برخی از برنج ها در مرداد ماه کاشت و پس از سه ماه برداشت می شود و این کار به دلیل نوع آب و هوا در شهر های شمالی می باشد. 

تولید کننده برنج درجه یک فریدونکنار

تولید کننده برنج درجه یک فریدونکنار امروزه در کشور ما انواع مختلفی برنج درجه یک فریدونکنار به دست تولید کننده های ایرانی و در شهر های شمالی با بهترین امکانات کاشت می شود. تولید کننده برنج این محصول را پس از برداشت به کارخانه ها ارسال می کنند و کارخانه ها با توجه به وسایل مدرن و کیفیت عالی بسته بندی می کنند و به بازار ها و مراکز فروش توزیع می کنند. 

همچنین تولید کننده ها و کارخانه ها این محصول را به خارج از کشور با بهترین کیفیت و بسته بندی های متنوع ارسال می کنند. زیرا این محصول به دلیل تولید کننده های منحصر به فردی که دارد از فروش بالایی برخوردار است. 

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *