مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت توزیع برنج ارگانیک مازندران

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش نگهداری برنج ارگانیک فروش کلی برنج ارگانیک مازندران

برنج ارگانیک مازندران از برنج های محبوب در نزد مردم است چون ورای از عطر و طعم ممتازی که دارد در کشت آن هیچ گونه سموم شیمیایی و مواد مضر بکار نرفته است و سرشار از خاصیت و سود برای بدن می باشد، شرکت توزیع کننده آن نیز این محصول را در انواع و اقسام مختلفی وارد سراسر کشور می کند.

شرکت توزیع برنج ارگانیک مازندران

روش نگهداری برنج ارگانیک

روش نگهداری برنج ارگانیک  جهت نگهداری برنج ارگانیک باید آن را در جای خشک و خنک نگهداری نمود چون گرما و رطوبت بهترین عامل رشد باکتری هاست و باعث آفت زدگی و کاهش طول عمر آن خواهد شد، همچنین باید بدور از آفتاب حفظ شود چون باعث خرد شدن برنج و آفت زدن آن خواهد شد.

برای اینکه برنج شپشک نزند بهتر است آن را بر روی بارچین یا چهار پایه قرار داد و یا با ایجاد قفسه بندی مشبک دار نیز می توان از برنج های زیاد نگهداری نمود به گونه ای که هوا در اطراف گونی برسد، حدالامکان باید کیسه را به دیوار تکیه نداد و آن را با فاصله از دیوار قرار داد تا هوا در همه جای آن جریان پیدا کند.

برنج را بهتر است در کیسه های نخی نگهداری نمود چون کیسه نخی رطوبت برنج را می گیرد و از کپک زدن آن جلوگیری خواهد نمود ولی کیسه پلاستیکی یا سطل پلاستیکی رطوبت را داخل برنج نگه می دهد و مستعد کپک است، در آشپزخانه اگر برنج در حال مصرف شدن است را می توان در ظرف پلاستیکی نگهداری شود. همچنین در داخل برنج ها می توان نمک مخلوط کرد یا سیر قرار داد تا فاسد نشود

فروش کلی برنج ارگانیک مازندران

فروش کلی برنج ارگانیک مازندران فروش کلی برنج ارگانیک مازندران باعث رونق در کار تاجر و کسب سود او شده است، برنج یکی از محصولات اصلی و مهم مازندران است که سطح زیر کشت بالایی از این استان را فرا گرفته است از اصلی ترین آنها هاشمی و طارم می باشد:

  • برنج هاشمی از بهترین برنج این منطقه است که محبوبیت زیادی دارد و از عطر و طعم فوق العاده ای برخوردار می باشد و دارای کیفیت پخت عالی می باشد و به دلیل اینکه در برابر حشرات و کرم ها مقاوم است سموم کمتری در رشد آن بکار می رود و ارگانیک محسوب می شود.
  • برنج طارم نیز یکی از گونه های محبوب است که عطر و طعم ممتازی داشته و در استان مازندران به وفور کشت می شود.
  • برنج کشت دوم از گونه هایی است که کشت آن در نوبت دوم یعنی از مرداد تا آبان می باشد و دارای عطر و طعم خوب و کاملا بی نقص می باشد و مازندران به دلیل اینکه نسبت به دیگر استان های شمالی دیرتر سرد می شود از این برنج کشت می کند و به علت کم بودن آن و کشت آن در شرایط سخت گرانتر است.
حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *