مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت توزیع برنج فجر اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمان کشت برنج فجرمرکز تولید برنج فجر اعلا

شزکت توزیع برنج فجر اعلا به صورت اینترنتی به مشتریان خدمات ارائه می دهد. این شرکت انواع برنج هایی که در کارخانه های ایرانی تولید می شوند را در بین نمایندگی ها و مغازها  پخش و توزیع می کند. کارخانه برای این که میزان فروش خود را بالا ببرد از شرکت های پخش با سابقه در این زمینه استفاده می کند. هر چه میزان فروش کارخانه بالا ببرد برای کارخاانه ایجاد برند می کند و یا برند قبلی او را تثبیت می کند. 

شرکت توزیع برنج فجر اعلا

زمان کشت برنج فجر

زمان کشت برنج فجر زمان کشت برنج فجر با توجه به نوع برنج متفاوت است. در شمال انواع برنج شمالی در زمان و مکان معین انجام می پذیرد و همجنین دوره آبیاری آن هم همراه با برنامه ریزی های مختلف انجام می پذیرد. در زمستان خاک را آماده می کنند و آن را شخم می زنند و  کلوخ و سنگ های داخل آن را بیرون می ریزند و در فروردین ماه نشا را داخل آن می کارند. 

این نشا ها تبدیل به برنج می شود و در تابستان زمان برداشت برنج فرا می رسد. کیفیت بالا و مرغوبیت زیاد برنج ایرانی به خاطر  آبیاری های به موقع و همچنین کارشناسی ها ی انجام شده می باشد. 

مرکز تولید برنج فجر اعلا

مرکز تولید برنج فجر اعلا مرکز تولید برنج فجر اعلا در کارخانه انجام می پذیرد. برنج ها را بعد از برداشت به کار خانه می برند و در آن جا با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته فرآوری کرده و در کیسه های ده کیلویی و بالاتر به مشتریان ارائه می دهند. به خاطر کیفیت بالا و قیمت پایین این محصولات در مقایسه با نمونه های دیگر و همچنین به خاطر داشتن مواد مغذی و ویتامین ها ی ab که برای بدن مفید می باشند این محصولات مشتریان زیادی در سراسر کشور دارد. 

این مرکز بعد از تولید به صورت اینترنتی و یا حضوری محصولات فرآوری شده ی خود را  به مشتریان ارائه می دهد. خریداران هم اغلب مغازه داران و فروشگاه های سراسر کشور می باشند که این محصولات را به صورت عمده ای و ارزان خریداری می کنند و با قیمت جزئی و گران تر می فروشند. کیفیت بالا و قیمت پایین این محصولات نه تنها مشتریان داخلی را بلکه مشتریان خارجی را هم جذب کرده است.

صادرات به کشورهای همسایه و حومه ی خلیج فارس و دریای عمان انجام می پذیرد و هر ساله ارز زیادی را وارد کشور می کند. شرکت های بازرگانی انواع محصولاتی را که در داخل ایران تولید می شوند را به خارج از کشور صادر می کنند. 

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *