مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت صادرات برنج ایرانی اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تشخیص برنج ایرانی اصلفروشنده برنج ایرانی اصل

برنج ایرانی محصولی بسیار با کیفیت و مرغوب است که شهرتی جهانی دارد به خاطر عطر و طعم بی نظیرش به تمام جهان صادر می شود. این برنج بیشتر در خطه شمالی کشور کشت می شود. برنج ایرانی به نسبت کیفیت بسیار بالایی که دارد از قیمت مناسبی بر خوردار است. برنج ایرانی اصل پس از پخت ماندگاری بالایی دارد و طعم و بوی آن تغییری نمی کند. برای سفارش برنج ایرانی اصل باید به شرکت صادرات برنج ایرانی اصل مراجعه کنید.

شرکت صادرات برنج ایرانی اصل

روش تشخیص برنج ایرانی اصل

روش تشخیص برنج ایرانی اصل برنج های ایرانی و خارجی انواع مختلف دارند و تشخیص برنج ایرانی اصل از برنج تقلی بسیار مشکل است. منفعت طلبان این محصول چند نوع شلتوک برنج را مخلوط می کنند و در دستگاه فراوری می ریزند و همه برنج ها به یک شکل در می آیند. برای تشخیص برنج اصل ایرانی از برنج خارجی تقلبی می توانیم چند روش را امتحان کنیم تا بفهمیم که کدام اصل و تقلبی هستند.

  • روش اول: برنج ایرانی عطر خوبی دارد و اندازه آن کوتاه تر از برنج های هندی و پاکستانی است. همچنین رنگ برنج ایرانی سفید و شیری است ولی برنج هندی رنگی کدر و تیره دارد.
  • روش دوم: مقداری از برنجی که خریداری کرده اید را روی شعله آتش قرار دهید اگر برشته شد برنج ایرانی است ولی اگر آتش گرفت و دود کرد برنج خارجی و تقلبی است. مخصوصا برنج های چینی که اخیرا در بازار رخنه کرده است 
  • روش سوم: مقداری برنج را از چند نوع آن در ظرف های مختلف خیس کنید و به مدت چند روز بگذارید بماند اگر سالم ماند تقلبی است و اگر کپک زد برنج ایرانی اصل است.
  • روش چهارم: مقداری برنج را درون ظرفی پر از آب بریزید اگر برنج ها ته نشین شدن برنج ایرانی است و اگر بر روی سطح آب ماندند تقلبی است و نباید این برنج را استفاده کرد.

از این پس با مثال های ذکر شده برای تشخیص برنج اصل از تقلبی می توان خریدی با اطمینان تر انجام داد و لذت کافی را از خوردن یک پلوی ایرانی اصل ببرید.

فروشنده برنج ایرانی اصل

فروشنده برنج ایرانی اصل بعضی از فروشندگان سود جو برای این که محصول بی کیفیت خود را مثل برنج شکسته، برنج کهنه و برنج بی کیفیت خارجی را با برنج ایرانی اصل با کیفیت قاطی می کنند و به فروش می رسانند که تشخیص برنج اصل آن از تقلبی ممکن نیست و فقط وقتی متوجه می شوید که مقداری از آن را بپزید و آن وقت است که می فهمید آن برنج تقلبی و بی کیفیت است. برای جلوگیری از این کار، شما باید به فروشگاه معتبر فروش این محصول مراجعه کنید و از فروشنده برنج اصل محصول مورد نظر را خریداری فرمایید.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *