مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت صادرات برنج شمال عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

مواد معدنی موجود در برنجفروشنده برنج شمال عمده

برنج از دسته غلاتی است که به عنوان غذای اصلی بخش مهمی از جهان به طور روزانه مصرف فوق العاده ای دارد همچنین برنج دارای انواع سفید و قهوه ای می باشد. کشت برنج در استان های گیلان به ویژه شهرستان رودسر و خوزستان، سابقه ی طولانی دارد ولی امروزه با توجه به گسترش خشکسالی  کمبود آب برای مصارف کشاورزی، بیشترین سهم تولید برنج متعلق به نواحی شمالی کشور است که میزان تقاضا برای صادرات و مصرف داخلی باعث ایجاد مجموعه هایی جهت عرضه برنج شمال عمده شده است.

شرکت صادرات برنج شمال عمده

مواد معدنی موجود در برنج

مواد معدنی موجود در برنج ما در این بخش می خواهیم شما را با مواد معدنی موجود در برنج آشنا سازیم پس لطفا تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

مواد معدنی برنج شامل موادی می شوند که به طور طبیعی در ساختار برنج وجود داشته و یا در مراحل مختلف کشت و برداشت و یا نگه داری بدان اضافه می گردد.

برنج از جمله مودی است که دارای مقادیر زیادی از هیدرات های کربن بوده و همین عامل منجر به تولید انرژی زیاد در صورت مصرف آن می شود همچنین نوعی ماده به نام گلوتن در برنج های عمدتا خارجی یافت می شود که برای مبتلایان به بیماری سلیاک بسیار خطرناک بوده ولی با تحقیقات انجام شده، ثابت شد که غلظت گلوتن در نژاد های ایرانی بشدت کم بوده و به گزینه ای برای مصرف بیماران مبتلا به این عارضه تبدیل شده.

از جمله مواد معدنی که دارای مقادیر بیشتری نسبت به سایرین در برنج هستند، می توان پتاسیم و فسفر را نام برد که هر دوی این عناصر برای کارکرد منظم قلب و مغز به شدت مورد نیاز می باشند.

همانطور که در بالا ذکر شد، بعضی مواد هستند که در پروسه تولید یا نگه داری، خواسته یا ناخواسته به محصول نهایی اضافه می شوند، از جمله این مواد آلومینیوم و سیانید می باشد که حاصل استفاده از قرص های آفت کشی است برای جلوگیری از فساد برنج استفاده می شود.

سبوس برنج با داشتن انواع خاصی از روغن ها که حاوی مقادیری از گوگرد است، نقش قابل توجهی در پیشگیری از عفونت های روده ای نیز دارد.

فروشنده برنج شمال عمده

فروشنده برنج شمال عمده با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد، میزان تقاضا برای برنج ایرانی با در نظر گرفتن فواید بی شمار آن، روز به روز در حال افزایش است و اگر به این افزایش تقاضا پاسخ مناسبی داده نشود، افزایش قیمت را به دنبال دارد.

ما در مجموعه ی خود با بازنگری در سیاست ها کلی و به روز رسانی خطوط تولید و بسته بندی، سرعت تولید و عرضه را در واحد زمان افزایش داده و با این کار در حال انحصار کردن بازار خارجی توسط محصول ایرانی هستیم تا فروشنده برنج شمال محصول خود را بدون هیچ دغدغه ای تولید و در بازار های بین المللی عرضه نماید.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *