مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت فروش برنج درجه یک فریدونکنار

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های برنج فریدونکنار درجه یکمرکز خرید برنج درجه یک فریدونکنار

تقریبا هیچ خانوار ایرانی وجود ندارد که برنج جزئی از سفره غذایی و مواد مصرفی آنها نباشد. در این میان تهیه یک برنج درجه یک تاثیر بسیاری بر افزایش کیفیت سفره غذایی خانواده ها دارد. برنج درجه یک فریدونکنار به عنوان یکی از مرغوب ترین برنج های شمال شناخته می شود. این شرکت آمادگی فروش این محصول به هر میزان را دارا می باشد. برنج های درجه یک این شرکت محصول برترین کشاورزان فریدونکناری می باشند.

شرکت فروش برنج درجه یک فریدونکنار

ویژگی های برنج فریدونکنار درجه یک

ویژگی های برنج فریدونکنار درجه یک

برنج محصولی بسیار پرمصرف بوده و در سرتاسر جهان کشت می شود. در این میان برنج های شمال ایران با عطر و طعم خاص خود شهرتی بسیار در بازار مصرف برنج دنیا دارند و علاوه بر عرضه به سایر شهرهای کشور به کشورهای منطقه و اروپا نیز صادر می شوند. در این میان برنج فریدونکنار از اعتباری ویژه برخوردار است. در ادامه به ویژگی های برنج فریدونکنار خواهیم پرداخت.

برنج فریدونکنار بسیار خوش پخت و خوش طعم است این برنج در انواع متفاوتی موجود است به عنوان مثال برخی انواع آن دانه بلند و کوتاه و برخی نیز دانه متوسط هستند. برای تشخیص برنج فریدونکنار مقداری برنج را در دستان خود ریخته سپس کف دستها را به هم بمالید اگر احساس چرب شدن کردید برنج اصل است. دلیل این چرب شدگی نیز پروتئین بالای موجود در برنج می باشد. از لحاظ ظاهری این برنج به دو دسته شفاف و غیرشفاف تقسیم می شود. برنج های فریدونکناری با نشاسته بالا معمولا به رنگ گچی هستند و برنج هایی که درصد پایین تری نشاسته دارند حالت شفاف و روشن.

برنج فریدونکنار از لحاظ سایز و اندازه به طور تقریبی بین 7 تا 8 میلیمتر بوده که پس از پخت به حدود 10 الی 13 میلیمتر قد خواهند کشید. متوسط طول و عرض شلتوک این برنج نیز حدود 1.5 واحد می باشد. تقریبا 8 درصد از ساختار هر دانه این برنج از پروتئین ساخته شده. برنج فریدونکنار از آن دست برنج هایی می باشد که عطر آن به دو دسته قبل و بعد از پخت تقسیم می شود که هر دو در نوع خود بی نظیرند.

مرکز خرید برنج درجه یک فریدونکنار

مرکز خرید برنج درجه یک فریدونکنار در حال حاضر این مرکز خرید برنج فریدونکنار به عنوان یکی از معتبرترین و با سابقه ترین مراکز عرضه برنج درجه یک فریدونکنار شناخته شده که پس از سالها حضور در بازار رقابتی توانسته است با حداکثر جذب رضایت مشتریان حضوری بسیار فعال در بازار داشته باشد.

این مرکز برنج درجه یک فریدونکنار را از برترین مزارع و شالیکاران این منطقه تهیه و پس از فرآوری برای عرضه به بازار آماده می کند. امکان خرید این محصول هم به صورت جزئی و هم به صورت عمده با تضمین کیفیت از این مرکز وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *