مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش برنج شمال عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

مواد معدنی موجود در برنج قیمت خرید برنج شمال عمده

برنج شمال عمده و خرده عرضه شده زیرا این محصول یکی از بهترین برنج های موجود در بازار کشور می باشد. شرکت پخش برنج شمال برای خریداران عمده این امکان را به وجود آورده تا به صورت مستقیم اقدام به خرید محصول نمایند، که طبیعتاً در این روش با حذف واسطه ها و از میان برداشتن دلالان قیمت‌ برنج کاهش نسبی پیدا می‌ کند.

شرکت پخش برنج شمال عمده

مواد معدنی موجود در برنج

مواد معدنی موجود در برنج یکی از مهمترین ارکان سفره ایرانی، برنج بوده که در این بین باید بدانید برنج ایرانی و به خصوص برنجی که در خطه شمال کشور تولید می‌ شود از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است.
حال در خصوص مواد معدنی موجود در برنج باید بدانید این محصول سرشار از کربوهیدرات های پیچیده همچون نشاسته و گلیکوژن بوده که مصرف آن ضروری می باشد.
همچنین کلسیم یکی دیگر از املاح و مواد معدنی موجود در برنج بوده که اگرچه مقدار آن کم است اما از آنجایی که جزو عناصر ضروری در ساخت دندان و استخوان ها به شمار می رود، طبیعت عنصری ضروری برای بدن است.

و اما از دیگر مواد معدنی برنج آهن بوده که می توان گفت نصف لیوان برنج پخته شده سفید 7 درصد از کل نیاز روزانه بدن هر فرد به آهن را تامین می‌ کند. فسفر نیز دیگر املاح معدنی برنج بوده که در سوخت و ساز بدن و ساخت استخوان ها نقش کلیدی دارد.

پتاسیم و سدیم نیز از دیگر مواد موجود در برنج هستند به طوری که پتاسیم برای تولید پروتئین ها و حفظ تعادل مایعات در بدن لازم می باشد و باید بدانید در نصف لیوان برنج پخته شده سفید و قهوه ای ۱ درصد پتاسیم وجود داشته که اگر چه مقدار کمی از نیاز روزانه بدن را را تامین می کند اما مصرف آن می تواند ضروری باشد.

سدیم نیز به حفظ تعادل مایعات بدن و عملکرد طبیعی عصب و ماهیچه ها کمک می کند که در این خصوص باید بدانید مقدار سدیم موجود در آب پخت و مقدار نمک مصرفی برای پخت برنج، بر روی محتوای سدیمی برنج پخته شده تاثیر می‌ گذارد.

قیمت خرید برنج شمال عمده

قیمت خرید برنج شمال عمده به طور کلی باید بدانید برنج شمالی یکی از بهترین و مرغوب ترین برنج های موجود در بازار بوده که اگر شما هم قصد خرید آن را داشته باشید می توانید این محصول را به صورت عمده و مستقیم سفارش دهید.

حال باید بدانید از آنجایی که این محصول در انواع مختلف موجود است، طبیعتا قیمت خرید برنج شمال در انواع مختلف نیز با یکدیگر متفاوت می باشد.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *