مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش برنج ندا سوزنی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات برنج ندا سوزنیقیمت خرید برنج ندا ایرانی

برنج ندا ایرانی یکی از گونه های برنج ایرانی است که در استان گلستان و مازندران کشت می شود. در گذشته این گونه برنج به صورت گسترده در شالیزارها کشت می شد اما در حال حاضر با توجه به نمونه های جدیدی که پر محصول تر از برنج ندای ایرانی است کشت این نمونه کاهش پیدا کرده است. با این وجود هنوز در بعضی از مناطق استان مازندران و گلستان در حال کشت است.  

شرکت پخش برنج ندا سوزنی ایرانی

مشخصات برنج ندا سوزنی

مشخصات برنج ندا سوزنی برنج ندا سوزنی که به آن برنج شمشیری نیز گفته می شود برنج پر محصولی است که از ترکیب برنج محلی طارم و برنج حسن سرایی و برنج اصلاح شده آمل به دست آمده است که از نظر کیفیت و مرغوبیت مورد توجه زارعین و مصرف کنندگان قرار گرفته و فروش خوبی در بازار برنج دارد. البته این برنج نسبت به برنج هایی چون طارم و اصغری از عطر و بو و کیفیت کمتری برخوردار بوده به همین دلیل قیمت مناسب تری نسبت به برنج های ذکر شده دارد. این برنج می تواند رقیب خوبی برای برنج های وارداتی که کیفیت بسیار پایین تری نسبت به برنج های ایرانی دارند باشد. همین قیمت مناسب است که برنج ندا سوزنی را معروف کرده است. از ویژگی های این برنج می توان به زودرس بودن آن در طی دوره 7 الی 10 روز نسبت به سایر محصولات برنج، شباهت زیاد به برنج طارم از نظر خواص شیمیایی و فیزیکی، مقاومت بالا در برابر کرم ساقه خوار در نتیجه استفاده کمتر از سموم شیمیایی، بازدهی بالا در هکتار (8 تن در هر هکتار) اشاره کرد.           

قیمت خرید برنج ندا ایرانی

قیمت خرید برنج ندا ایرانی خرید برنج ایرانی به جای برنج های خارجی هم کمک به کشاورزان داخلی کرده و باعث گسترش کاشت این محصول شده و هم از خروج ارز از کشور جلوگیری می کند. قیمت برنج ندا را شرکت های تولید و پخش برنج ایرانی در حال حاضر بین 17 هزار تومان تا 18 هزار تومان به بازار عرضه می کنند. این شرکت ها با بهره گیری از نمونه های اصلاح شده برنج، استفاده از ادوات و ماشین آلات روز کشاورزی سعی در تولید بهترین برنج ایرانی را دارند و علاوه بر تامین بازار داخلی، محصولات خود را به کشورهای دیگر نیز صادر کرده و ارز آوری خوبی به کشور داشته است و زمینه اشتغال افراد جویای کار در منطقه را نیز موجب شده است. این شرکت ها با راه اندازی سایت کار را برای مشتریان خود آسان کرده و با معرفی محصولات زمینه خرید غیر حضوری را نیز فراهم آورده است تا تجربه خوبی از خرید در ذهن مشتریان ثبت شود.    

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *