مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات برنج هاشمی معطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه پخت برنج هاشمی معطرمرکز عرضه برنج هاشمی معطر

برنج این دانه سفید رنگ در سفره تمام ایرانی ها دیده می شود. و ایران جزء پرمصرف ترین کشور های تولید کننده برنج است‌. کاشت و تهیه برنج بیشتر در شالیزار های شمال مثل گلستان و مازندران انجام می‌شود.

برنج هاشمی معطر جزء یکی از محصولات خوب و خوش طعم است که در شمال کاشته می شود. صادرات برنج هاشمی معطر به کشورهایی نظیر آمریکا و اروپا و خاور میانه انجام می گیرد. و استقبال بی نظیری از این برنج شده است.

 

نحوه پخت برنج هاشمی معطر

ویژگی برنج هاشمی در نوع پخت و عطر و بویی است که دارد. این نوع برنج با زحمت فراوان برنجکاران کاشته و پس از برداشت روانه بازار می شود.

نحوه پخت برنج هاشمی معطر به این صورت است که چند ساعت قبل از پخت برنج ، آن را خیس کرده تا دانه های معطر برنج در آب بماند و به اصطلاح نشاسته آن خیس بخورد . بعد از به جوش آوردن آب آن را درون قابلمه ریخته و بعد از سبک شدن برنج آن را آبکشی کرده و دم می‌کنیم.  درست کردن این نوع برنج هاشمی معطر با بقیه تفاوت دارد و کمی باید در پخت آن دقت کرد.

روش دیگری که مرسوم است درست کردن کته با این برنج خوشبو است. در این روش ،  دیگر برنج آبکش نشده و برنج در آب خودش دم می‌کشد. اکثر خانواده های شمالی برنج هاشمی را به صورت کته درست می کنند. استفاده از برنج سالیان درازی است که در ایران رواج دارد و تهیه آن به زمان های خیلی قدیم بر می‌گردد. با پخت برنج هاشمی در کنار انواع خورش های لذیذ ایرانی طعم واقعی غذا را می توانید تجربه کنید. با این برنج می‌توانید غذاهایی نظیر لوبیا پلو، شوید پلو ، ته چین و همراه با انواع خورش ها نیز می‌توان آن را استفاده کرد.

مرکز عرضه برنج هاشمی معطر

برای اطلاع از مرکز عرضه برنج هاشمی معطر می‌توانید به صورت حضوری به این مراکز مراجعه و یا از طریق اینترنت به سایتهای عرضه این برنج مراجعه کنید.

برنج هاشمی معطر برای اکثر ایرانی ها شناخته شده است و طعم بی نظیر آن در ذهن باقی می‌ماند.

با حمایت از تولید کنندگان برنج هاشمی معطر می‌توان در بازارهای جهانی شرکت کرده و نام ایران را در زمینه صادرات این محصول در بین دیگر کشورها مطرح کرد.

شالیزار های شمال مستعد کاشت این نوع برنج است. این برنج با زحمت فراوان و در اکثر موارد بدون استفاده از سموم دفع آفات و مواد مضر شیمیایی تولید و به بازار عرضه می شود.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *