مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده برنج ایرانی اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات ظاهری برنج ایرانیعمده فروشی برنج ایرانی اصل

امروزه در کشور ما انواع مختلفی برنج  ایرانی اصل به فروش می رسد. این برنج خوش طعم به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب طرفداران زیادی را به سمت خود کشیده است. این برنج از فروش بسیار خوبی برخوردار است. به همین دلیل همه ساله به خارج از کشور صادر می شود. صادرات این محصول باعث رشد اقتصاد کشور می شود و ارز بسیار زیادی وارد کشور می شود که از طریق ارز سود بسیار هنگفتی نصیب تاجران و بازرگانان می شود. 

صادر کننده برنج ایرانی اصل

خصوصیات ظاهری برنج ایرانی

خصوصیات ظاهری برنج ایرانی در کشور در نواحی های مختلف و خوش آب و هوا و مرطوب برنج ایرانی به دست شالیکاران کشت می شود. خصوصیات ظاهری برنج ایرانی گاهاً زیاد و گاهی اندک است. اما یکی از بهترین و خوش طعم ترین برنج ها در میان برنج های دیگر است که عطر بسیار دلنشینی دارد و به همین سبب مردم زیادی جذب آن شده اند. 

یکی از بهترین و مرغوب ترین انواع برنج ایرانی، برنج صدری می باشد. این برنج از عطر و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در استان گیلان کشت می شود. شکل دانه برنج صدری کشیده و قلمی می باشد. و جنس این برنج دانه گچی است و کمی سفت و محکم می باشد. این برنج به دلیل کیفیت آن از فروش بسیار خوبی برخوردار است. از دیگر خصوصیات ظاهری این برنج می توان به رنگ آن اشاره کرد. رنگ این برنج سفید و متمایل به کرم است و از لحاظ خاصیت و پخت عالی می باشد. 

یکی دیگر از برنج های مرغوب و با کیفیت ایرانی برنج دمسیاه می باشد این برنج ویژگی و خصوصیات ظاهری زیادی دارد. از نظر طعم و کیفیت بسیار بالا می باشد. برنج دمسیاه پس از پخت به دلیل خواص شیمیایی آن با کیفیت می باشد و عطری بسیار قوی دارد و از لحاظ شکل ظاهری کاملا مناسب است. 

یکی دیگر از برنج های مرغوب ایرانی، برنج دم سفید می باشد. این نوع برنج کشت گیلان می باشد. این برنج کیفیت خوبی دارد و از عطر بسیار خوبی برخوردار است. 

عمده فروشی برنج ایرانی اصل

عمده فروشی برنج ایرانی اصل در کشور ما انواع مختلفی عمده فروشی برنج وجود دارد که به دو صورت عمده و جزئی به فروش می رسد. که عمده فروشی این برنج مقرون به صرفه تر می باشد و سود بسیار خوبی نصیب فروشندگان و مشتریان می شود. در عمده فروشی قیمت ها کاهش می یابد. 

سایت اینترنتی ما که برنج ایرانی را به صورت عمده به فروش می رساند. فروشگاه اینترنتی ما خدمات بسیار ویژه ای را برای مشتریان خود ارائه می دهد. 

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *