مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده برنج شمال عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان فیبر موجود در برنجمرکز خرید برنج شمال عمده

 برنج شمال به دلیل طعم دلپذیر و عطر مطبوعی که داشته، بیشترین طرفدار را به خود اختصاص داده است. و محبوبیت این نوع از برنج به قدری زیاد بوده که نه تنها در داخل کشور به فروش می رسد. بلکه بخش عظیمی از آن برای صادرات عرضه خواهد شد و از این رو برنج شمال عمده توسط صادر کنندگان این محصول به کشور های دیگر صادر می گردد و در این راستا گامی عظیم در صادرات محصولات غیر نفتی خواهیم برداشت.

صادر کننده برنج شمال عمده

میزان فیبر موجود در برنج

میزان فیبر موجود در برنج برنج از غلات بسیار غنی و مغذی بوده که برای بدن بسیار مفید خواهد بود. به گونه ای که این ماده غذایی سرشار از انواع کربو هیدرات ها، پروتئین ها، فیبر های رژیمی و چربی می باشد.

و اما فیبر موجود در برنج، از فیبر های رژیمی محسوب گردیده و برای دستگاه گوارش و عملکرد درست روده ها بسیار مفید خواهد بود. به طوری که مصرف آن به صورت روزانه و مرتب، خطر ابتلا به بیماری های مزمن را کاهش خواهد داد.

 البته لازم به ذکر است که برنج از زمان برداشت تا زمانی که به فروش می رسد، مراحل زیادی را طی کرده و طی فرآیند های مختلف قرار می گیرد.

و در هر مرحله میزان فیبر برنج تغییر خواهد کرد‌. به طوری که سبوس برنج، برنج قهوه ای و برنج سفید، هر کدام مقدار مشخصی فیبر خواهد داشت.

بنابراین در این بخش میزان سبوس موجود در هر کدام از نمونه های موجود در برنج را بررسی خواهیم کرد.

در ابتدا برنج همراه با شلتوک برداشت می گردد و در واقع برنج شلتوک دار به دانه های برنجی گفته می شود که در داخل غلافی به نام شلتوک قرار گرفته است و این شلتوک در واقع همان سبوس برنج می باشد.

در حقیقت سبوس برنج، غنی از فیبر بوده که برای بدن بسیار مفید می باشد و بیشترین مقدار فیبر موجود در دانه های برنج مربوط به سبوس برنج می باشد.

و اما برنج قهوه ای همان دانه برنج بوده که در نحوه جدا سازی پوسته رویی تفاوت خواهد داشت. از این رو میزان فیبر موجود در برنج قهوه ای بیشتر از برنج سفید می باشد. 

به گونه ای که یک دوم فنجان برنج سفید، حاوی ۳ گرم فیبر رژیمی بوده، در حالی که در یک دوم فنجان برنج قهوه ای حاوی ۸.۱ گرم فیبر رژیمی وجود خواهد داشت.

مرکز خرید برنج شمال عمده

مرکز خرید برنج شمال عمده برنج شمال از برنج های محبوبی بوده که افراد زیادی تمایل به خرید این محصول را خواهند داشت.

و در همین راستا نمونه های مختلف این محصول از طریق مرکز خرید برنج شمال عمده در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *