مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده برنج طارم هاشمی دابو

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات برنج هاشمی دابوخرید عمده برنج طارم هاشمی دابو

صادر کننده برنج طارم هاشمی دابو توانسته ارز آوری خوبی را نصیب کشور کند. برنج یکی از غذا های اصلی مردم جهان علی الخصوص ایرانیان می باشد به همین دلیل در انواع مختلفی کشت می شود. برنج طارم هاشمی یکی از باکیفیت ترین و خوش عطر ترین برنج های ایرانی می باشد. این نمونه محصول به دلیل خاصیت و مزیت های فراوانی که دارد توانسته طرفداران زیادی پیدا کند.

صادر کننده برنج طارم هاشمی دابو

خصوصیات برنج هاشمی دابو

خصوصیات برنج هاشمی دابو خصوصیات برنج هاشمی دابو شامل گزینه های زیر می شود:

  • این نوع برنج دارای دانه های یکدست می باشد.
  • دانه های این نوع برنج استخوانی و کمی حالت روغنی دارد.

برنج ها به طور کلی در دو دسته گرم و سرد قرار می گیرند. این دو نوع در این زمان کاشته می شوند. ولی برنج های گونه سرد دو هفته دیرتر از برنج های گونه گرم برداشت می شوند. برنج هایی که شامل گونه های گرم می شوند. از نظر قد کوتاه تر و چاق تر هستند. از نظر قیمت بین این دو گونه محصول هیچ گونه تفاوتی وجود ندارد. یکی از باکیفیت ترین برنج ها، برنج هاشمی می باشد. این نمونه محصول به دلیل این که دارای ساقه های نازک می باشد کرم ساقه خوار نمی تواند به روی آن ها نفوذ کند و از رشد آن ها جلوگیری کند. به خاطر همین سم پاشی کمتری به آنها داده می شود. بنابرین این نمونه محصول از سالم ترین برنج ها شناخته می شود.

برنج هاشمی دارای ارقام مختلفی می باشد که ما در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

  • برنج دودی هاشمی: این نمونه محصول را با روش دودی کردن تولید می کنند. به خاطر همین به آن برنج هاشمی دودی می گویند.
  • برنج قهوه ای هاشمی: برای تهیه این محصول قبل از پوست گیری آن را حرارت می دهند و مواد مغذی در پوسته شلتوک را به آن تزریق می کنند و همین باعث می شود رنگ آن ها قهوه ایی شود.
  • برنج عطری هاشمی: این نمونه برنج را پوست گیری می کنند. به خاطر همین رنگ سفیدی دارد.

 این نمونه محصول در مناطق مرکزی استان گیلان در مرداب انزلی کاشته می شود. این منطقه به دلیل آب و هوا و خاک مناسبی که دارد بهترین منطقه برای کاشت این نوع برنج می باشد. همان طور که در بالا ذکر شد یکی از نمونه های برنج هاشمی، برنج دودی می باشد. این نوع محصول همانند تمام برنج ها کشت می شود و فقط بعد از برداشت آن را طی فرآیندی دودی می کنند. این نمونه رنگ تیری تر نسبت به دیگر گونه ها دارد. این محصول عطر و طعم فوق العاده ایی دارد. به خاطر همین می توان آن را به تنهایی پخت. علاوه بر این می توان با دیگر برنج ها آن را ترکیب کرد.

خرید عمده برنج طارم هاشمی دابو

خرید عمده برنج طارم هاشمی دابو خرید عمده برنج طارم هاشمی دابو بازار پر رونقی دارد. این نوع برنج ها همانند تمام برنج ها خاصیت های فراوانی دارد که می توان به انرژی زا بودن، ضد چاقی، ضد یبوست، خاصیت ادرار آوری، کنترل فشار خون و… اشاره کرد.

برنج طارم هاشمی از معروفترین برنج های استان مازندران می باشد که در شهرستان های فریدونکنار و بابلسر کاشته می شود.  این نمونه محصول چون در زمان پاشیدن بذر یا بعد از برداشت برنج طارم و برنج هاشمی با هم مخلوط می شوند به آن برنج طارم هاشمی می گویند.

خاصیت های فراوان این نوع محصول باعث شده خرید برنج دابو بازار داغی داشته باشد. این نوع برنج از نظر طعم و عطر فوق العاده می باشد و توانسته هم در بازار داخلی هم در بازار خارجی علاقمندان زیادی را جذب کند. بنابرین اگر به دنبال بهترین برنج هستید به شما پیشنهاد می کنیم به سراغ برنج طارمی هاشمی دابو بروید.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *