مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده برنج فجر اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

عطر و طعم برنج فجر اعلافروش عمده برنج فجر اعلا

در شالیزارهای شمال کشور سالانه انواعی از برنج ایرانی و چند نوع دیگر کشت می شود که عطر و طعم بی نظیری داشته و به دلیل محبوبیت فراوان به کشورهای حوزه خلیج فارس و سایر کشورهای اروپایی صادر می شوند. یکی از مرغوبترین نوع برنج ایرانی ، برنج فجر اعلاست که جز اقلام پر مصرف ایرانی است و بیشتر در شهر آمل و استان گیلان کشت می شود. این برنج در سال 1376 توسط موسسه تحقیقات برنج کشور به شالیکاران معرفی شد.

صادر کننده برنج فجر اعلا

عطر و طعم برنج فجر اعلا

عطر و طعم برنج فجر اعلا عطر و طعم برنج فجر نسبت به سایر اقلام برنج ایرانی مانند طارم، هاشمی و … عطر کمتری داشته  و علی رغم اینکه  جز اقلام پر محصول برنج معطر و آروماتیک قرار دارد اما عطر آنچنانی ندارد و به همین سبب قیمت آن از سایر اقلام کمتر است. این برنج نسبتا ظاهری ریز قلم داشته و به رنگ استخوانی و شیشه ای مات دیده می شود و رنگ شلتوک آن زرد است.

از سایر اقلام پر محصول برنج ایرانی می توان به این موارد اشاره کرد: برنج طارم هاشمی، برنج طارم دم سیاه، برنج طارم محلی سنگی، برنج نیمدانه، برنج شیرودی، برنج ندا و … می باشد که هر کدام آن ها دارای عطر و طعمی خاص هستند که در میان مردم محبوبیت خاصی دارند.

از ویژگی های این برنج این است که برنجی نرم بوده و ظاهری خنجری شکل داشته که از انتها به بالا نازک می شود. این رقم از ارقام برنج ایرانی به گونه ای است که هر چه از زمان برداشت آن بگذرد و به صورت دست نخورده بماند عطر و طعم بیشتری می گیرد و همین ویژگی این رقم از برنج ها سبب شده تا بیشترین مشتری را نسبت به سایر ارقام داشته باشد. 

همانطور که گفتیم قیمت این نوع برنج در مقایسه با سایر ارقام کمتر بوده و باعث شده مشتریان آن نیز بیشتر از سایر ارقام شود. کاشت این برنج درست با آغاز سال یعنی اول فروردین ماه شروع شده و برای کشت آن مواردی چون آماده کردن بذر، وجین کردن و سم پاشی و … انجام می پذیرد تا بهترین محصول نهایتا در مرداد ماه هر سال برداشت شود.

این برنج خواص بسیاری دارد از جمله :منبع انرژی، عاری از کلسترول، زیبایی پوست و … است.

فروش عمده برنج فجر اعلا

فروش عمده برنج فجر اعلا فروش عمده برنج را از طریق شرکت مادر به نام کارخانه های برنج کوبی شمال باید جست و یا به کی از بازارهای برنج فروشی شمال باید مراجعه کرد تا برنج را به صورت عمده و بدون واسطه خریداری کرد که نکته بسیار مهم اعتماد فردی می باشد که تقلب در بازار برنج بسیار است و باید به این نکته توجه داشت.

برای دسترسی آسان به این برنج ایرانی نیز می توان از طرق مختلف مجازی و یا حضوری بهره برد که این سایت در تلاش است تا در کمترین زمان ممکن مرغوب ترین نوع برنج را به عرضه بگذارد.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *