مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده بهترین برنج ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات برنج ایرانی اصلخرید مستقیم بهترین برنج ایرانی

برنج ایرانی با عطر و بوی مثال زدنی و طعم بی نظیر خود شهرتی جهانی دارد. در حال حاضر بهترین برنج ایرانی در مزارع و شالیزارهای شمال و سایر مناطق کشور کشت شده و به مصرف بازار داخل رسیده و یا به کشورهای همسایه و اروپایی صادر می شود. بازار صادرات برنج ایرانی بسیار گسترده است و هرساله حجم بسیار بالایی از انواع برنج ایرانی به خارج از کشور صادر می شود. برای شناخت برترین صادرکننده برنج ایرانی با ما تماس بگیرید.

صادر کننده بهترین برنج ایرانی

خصوصیات برنج ایرانی اصل

خصوصیات برنج ایرانی اصل همانطور که گفته شد برنج ایرانی در بین تمام برنج های کشت شده در دنیا دارای اسم و رسم ویژه ای بوده و بسیار محبوب است. خصوصیات برنج ایرانی بسیار متنوع است البته باید توجه داشته باشید که حتما از اصل بودن برنج مطمئن شوید چرا که برخی عرضه کنندگان این محصول برنج های نامرغوب و تقلبی را در بسته بندی برنج ایرانی و تحت همین نام به بازار عرضه می کنند که کیفیت آنها با هیچ وجه قابل قیاس با برنج ایرانی نیست.

قدمت برنج ایرانی به بیش از هزار سال می رسد و حدود 80 درصد برداشت برنج نیز در شالیزارهای شمال کشور صورت می گیرد. برنج های ایرانی یا از طریق نشانی و یا از طریق کشت مستقیم برداشت می شوند. با توجه به انواع متفاوت برنج ایرانی خصوصیات آنها نیز گوناگون است برای مثل این برنج ها در انواع دانه کوتاه، بلند و دانه متوسط وجود دارند که البته برنج دانه بلند محبوبیت بیشتری در ایران دارد.

ظاهر این برنج ها می تواند شفاف و یا حالتی گچی داشته باشد که این مساله در ارتباط با میزان نشاسته موجود در برنج است. برنج های ایرانی در کنار خوش پخت و خوش عطر بودن، از لحاظ تغذیه ای نیز ارزش بالایی دارند. این محصول در ارقام متفاوتی تولید می شود به طور کلی می توان گفت در بازار صادراتی امروزه برنج ایرانی جزو برترین و محبوب ترین برنج هاست.

خرید مستقیم بهترین برنج ایرانی

خرید مستقیم بهترین برنج ایرانی بهترین راه برای تهیه برنج ایرانی خرید مستقیم برنج است. هنگام تهیه برنج ایرانی از بازار به دلیل طی شدن فرآیند زیاد و وجود واسطه های بسیار، قیمت نهایی محصول بسیار بالاتر از قیمت عرضه مستقیم آن است. به همین دلیل با خرید برنج از مراکز عرضه مستقیم و حذف واسطه ها از بیشترین صرفه مالی بهره مند خواهید شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع برنج ایرانی و نیز کسب اطلاعات در رابطه با نحوه خرید بهترین نوع برنج ایرانی با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است امکان عرضه محصول به سراسر ایران به صورت جزئی و عمده وجود دارد.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *