مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه برنج شمال عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات بارز برنج شمالفروش مستقیم برنج شمال عمده

عرضه برنج شمال عمده و زیر قیمت بازار از طریق سایت ما انجام می گیرد. متقاضیان خرید برنج ایرانی از سراسر کشور می توانند با مراجعه به سایت درخواست خود را به روش غیرحضوری ثبت نمایند. در سال های اخیر استقبال از این شیوه جهت خرید رونق بسیار خوبی یافته است و خریداران عمده که معمولا فروشگاه های عرضه کننده برنج در سراسر کشور هستند، جهت سفارش محصول به روش آنلاین اقدام می کنند. در عرضه اینترنتی قیمت محصول به دلیل عرضه بدون واسطه مقرون به صرفه تر است.

عرضه برنج شمال عمده

خصوصیات بارز برنج شمال

خصوصیات بارز برنج شمال یکی از خصوصیات بارز برنج شمال عطر و طعم بی نظیر آن است. برنج ایرانی نه تنها در داخل بلکه در جهان شناخته شده است. به دلیل طبیعی بودن و عدم دستکاری ژنتیکی ارقام مختلف این برنج خواص فراوانی دارد. بهترین نوع برنج ایرانی در استان های شمالی کشور یعنی مازندران، گیلان و بخشی از استان گلستان کشت می شود. برنج شمال گیاهی است یک ساله و علفی؛ ساقه آن نسبتا بلند و به مانند گندم توخالی است.
تولید آن در ایران به دو شیوه نشاء و کشت مستقیم انجام می شود. برنج ایرانی را از نظر گیاه شناسی به چهار دسته دانه بلند، دانه متوسط، دانه کوتاه یا گرد و تجاری یا اصلاح نژاد شده تقسیم بندی می کنند. بارزترین ویژگی برنج های دانه بلند محکم و شفاف بودن آنهاست. پس از پخت قد آن بلندتر نیز خواهد شد.
برنج دانه متوسط کاملا سفید رنگ بوده و پس از پخت مقدار زیادی از نشاسته برنج از آن خارج و در آب محلول می شود. انواع برنج با نژاد اصلاح شده از پیوند با دانه های بلند قد حاصل می شود. مهمترین ویژگی آنها قد نسبتا کشیده تر نسبتا به دیگر انواع برنج و دیر پخت بودن آن است.

فروش مستقیم برنج شمال عمده

فروش مستقیم برنج شمال عمده فروش برنج شمال به صورت عمده و به صورت مستقیم صورت می گیرد. برنج شمال ارقام مختلفی دارد که هر یک دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به خود هستند. ذائقه هر فرد یک یا چند نوع از آن را می پسندد به همین دلیل در فروش مستقیم تلاش می شود تا با عرضه چندین نوع برنج ایرانی، رضایت مشتریان به بهترین شکل جلب شود. برای خرید مستقیم، بدون دردسر و کم هزینه کافیست به روش اینترنتی اقدام و محصول را از سایت خریداری نمایید.
در فروش عمده محصول هم به صورت بسته بندی شده و در کیسه های 10 کیلویی و هم به صورت فله ای عرضه می شود. لذا می توانید بر اساس مقدار نیازتان آن را به شیوه دلخواهتان سفارش دهید. ثبت به صورت 24 ساعته امکانپذیر بوده و هر زمان فرصت کافی در اختیار داشتید می توانید خریدتان را غیرحضوری به انجام برسانید.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *