مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه عمده برنج فجر اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات ظاهری برنج فجر اعلامرکز فروش برنج فجر اعلا

مرکز فروش برنج فجر اعلا این محصول را به صورت عمده و بدون واسطه با بهترین نرخ عرضه می دارد. ما قصد داریم در این مقاله به سبب آگاهی شما از این محصول، اطلاعات علمی سودمندی را در اختیارتان قرار دهیم. معلوماتی نظیر مشخصات ظاهری برنج فجر و طرز تهیه آن از جمله این اطلاعات به شمار می روند. برای آگاهی بیشتر در این خصوص، لطفاً تا پایان مطلب ما را همراهی نمایید. 

عرضه عمده برنج فجر اعلا

مشخصات ظاهری برنج فجر اعلا

مشخصات ظاهری برنج فجر اعلا در این بخش از نوشته می خواهیم درباره مشخصات برنج فجر اعلا با شما سخن به میان آوریم. اما پیش از بر خود لازم می دانیم که چند کلامی پیرامون خود این محصول زراعی گفتگو نماییم. 

برنج فجر در واقع نوعی برنج ایرانی می باشد که از لحاظ ژنتیکی اصلاح گردیده و یک محصول کاملاً پر بازده را ایجاد نموده است. شالیزار های این برنج در شمال کشور مانند استان های گیلان و مازندران کشت می شوند. این برنج به دو روش کشت اول و دوم برداشت می شود که نوع دومی ارزش بیشتری دارد.

از جانب دیگر، برنج فجر از سایر فرآورده ها به ویژه نوع طارم اندکی قطورتر است و در کنار این، کوتاه نیز می باشد. اما مسئله اصلی این است که از کیفیت عالی برخوردار بوده و عطر و طعم آن فوق العاده می باشد. این برنج علی رغم این که اصلاح شده است؛ ولی باز هم همان کیفیت اصلی را دارد.

همینطور محصول خوش پخت است و برای طبخ آن به مانند سایر برنج های دیگر باید عمل نمود. روی هم رفته، اگر به دنبال نمونه دیگری از برنج های خاص تولید شده در کشورمان هستید، فجر یک رقم خاص به شمار می رود.

مرکز فروش برنج فجر اعلا

مرکز فروش برنج فجر اعلا از مرکز فروش برنج فجر اعلا می توانید محصولی را تهیه کنید که از هر نظری تضمین شده می باشد. عرضه کننده بهترین ها را بنا به درخواست مشتری به شکل فله ای و یا بسته بندی شده ارائه می کند. از سویی، فروش از این مجموعه آنلاین، به صورت عمده انجام می شود که مشتریانی از این دست می توانند خرید را انجام دهند:

  • شرکت های بازرگانی
  • توزیع کنندگان جزئی داخلی
  • رستوران داران

قابل ذکر است برنج ها را عموماً در بسته های کوچک سلفونی و همینطور کیسه های بزرگ قرار می دهند که وزن های متنوعی از 1 کیلوگرم گرفته تا بالای 50 کیلوگرم دارند. در کل، خرید از طریق این سایت راحت می باشد و مشتری به آسانی قادر است که تنها با تماس برقرار نمودن با واحد عرضه، درخواست خود را به ثبت برساند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *