مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم برنج هاشمی معطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

طریقه نگهداری برنج هاشمیخرید مستقیم برنج هاشمی معطر

این نمایندگی پخش یکی از معتبر ترین و منصفانه ترین مراکز عرضه مستقیم برنج هاشمی معطر در سطح کشور می باشد. مدیریت این مجموعه بزرگ فروش افتخار دارد تا به تمامی مردم عزیز محصولی در خور و شایسته مصرف را معرفی نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتری برساند.

عرضه مستقیم برنج هاشمی معطر

طریقه نگهداری برنج هاشمی

طریقه نگهداری برنج هاشمی طریقه نگهداری برنج هاشمی بسیار فراوان است و شما می توانید با امکانات موجود یکی از این راه ها را انتخاب نمایید. در گام اول، محل نگهداری برنج باید خشک و خنک باشد، چرا که رطوبت و گرما باعث رشد آفات در برنج میشود. برنج ها را دور از نور مستقیم آفتاب قرار دهید، زیرا نور مستقیم علاوه بر ایجاد آفات باعث نیم شدن برنج هم می شود.

بهتر است برنج را در ارتفاع بیست سانتی از سطح زمین انبار کنید، چون با عبور جریان هوا به زیر کیسه ها باعث خنک ماندن و نفس کشیدن برنج ها میشود و همچنین از موش زدگی هم جلوگیری میکند و اگر بتوانید از دیوار حدود پنج سانتی متر فاصله دهید بسیار خوب توانسته اید هوا را کاملاً بین برنج ها در جریان قرار دهید.

 بهتر است برنج ها را در گونی های نخی قرار دهید، این گونی ها با گرفتن رطوبت برنج باعث میشوند طول عمر برنج ها بیشتر شوند ولی گونی های پلاستیکی رطوبت موجود در برنج را در خود بسته بندی نگه داشته و زودتر برنج آفت‌زده میشود.

گذاشتن سیر و ریختن نمک لابه‌لای برنج هم توصیه میشود، البته شاید از شیوع افت ها جلوگیری نکند اما نقش بسیار مهمی در جلوگیری از تکثیر آنها دارد. یادتان باشد برنج بسیار جذب کننده بو است و بهتر است برنج را از وسایل و محیط بودار مانند سیر و پیاز دور نگه دارید.اگر چنانچه مقدار برنج ها زیاد است می توانید از داروخانه قرص سیر گیاهی که مخصوص برنج است را تهیه نمایید اما به یاد داشته باشید که به هیچ عنوان از قرص برنج استفاده نکنید زیرا این قرص بسیار کشنده بوده و اگر وارد غذا شده یا بچه به اشتباه آن را بخورد ظرف کمتر از تیم ساعت سیانوز کرده و مرگ با خوردن این قرص حتمی است و فرد با خوردن این قرص اگر به فکر نجات هم بیفتد دیگر کار از کار گذشته است پس حتما به این نکته ایمنی توجه داشته باشید‌.

خرید مستقیم برنج هاشمی معطر

خرید مستقیم برنج هاشمی معطر خرید مستقیم برنج هاشمی معطر از این نمایندگی پخش با کمال احترام برای شما خوبان ایران زمین و مشتریانی که لایق استفاده بهترین کیفیت هستید با قیمتی بسیار مناسب و در کیسه های پنج کیلویی و ده کیلویی صورت می گیرد.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *