مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده برنج شمال عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

راه های شناخت برنج شمال خوبنمایندگی فروش برنج شمال عمده

برنج شمال شامل بسیاری از ارقام برنج می باشد که این ارقام با توجه به نوع عطر و طعم و همچنین قیمت آن ها مورد توجه مردم قرار گرفته است. برنج شمال عمده در تمام کارخانجات شمال کشور جمع آوری شده و پوست گیری می شود و سپس توسط ماشین آلات بسته بندی شده و به دست توزیع کنندگان این محصول می رسد که به طور مستقیم و غیر مستقیم چند هزار نفر را به کار مشغول می کند.

عرضه کننده برنج شمال عمده

راه های شناخت برنج شمال خوب

راه های شناخت برنج شمال خوب همانطور که می دانیم تمام ارقام برنج ایرانی ممتاز بوده و دارای درجه بندی می باشند اما باید توجه داشت که آن را با برنج های وارداتی و… اشتباه نگیریم. در هنگام خرید برنج باید به یک سری نکات توجه داشت از جمله : 1. بوییدن برنج، اینکه برنج تازه باشد و کهنه نباشد چرا که هر چه از زمان برداشت محصول بگذرد و محصول همچنان بر سر خوشه باشد کیفیتی بالاتر خواهد داشت. 2. دانه برنج باید رنگی مات و عاج مانند داشته باشد و بسیار سفید یا بسیار زرد نباشد. 3. هرچه برنج سفت تر باشد کیفیت آن بهتر بوده پس باید توجه داشت که برنج خرد شده نباشد.

شناخت برنج شمال کار دشواری نیست و اگر از مصرف کنندگان همیشگی آن باشید بر حسب تجربه و استفاده مکرر برنج را به راحتی خواهید شناخت.

همه ی ارقام برنج دارای یک سری خواص بوده که برای بدن و سلامتی انسان لازم و ضروری است و باعث شده تا در میان سفره های ایرانی جایگاه خاص خود را دارا باشد.

این خاصیت های موجود بر کسی پوشیده نیستند و از تمام قسمت های این محصول استفاده می شود مثلا از شلتوک آن کاه برای دام ها و سبوس برنج برای پخت در نان ها و … می توان بهره برد. 

از جمله دیگر خواص ارقام مختلف برنج کشت شده در شمال کشور می توان به این موارد اشاره کرد: دفع سموم، پاکسازی پوست، تامین انرژی، کنترل فشار خون، جلوگیری از آلزایمر و… 


نمایندگی فروش برنج شمال عمده

نمایندگی فروش برنج شمال عمده برنج فروشی معتبر در شمال کشور به عنوان کارخانه مادر و تامین کننده برنج  سایر مراکز توزیع برنج می باشد و سالانه حدود 15 هزار تن برنج تولید شده که بخشی از آن مورد مصرف در داخل کشور و مابقی به کشورهای دیگر صادر می شوند.

نمایندگی فروش برنج در شمال کشور تامین کننده برنج بازار است که با اتصال به زیرشاخه ها و توزیع کننده ها چرخه ی محصول را به خوبی به گردش در می آورد و به راحتی به دست مصرف کننده می رساند. این سایت نیز در نظر دارد با قیمتی عمده و به صرفه محصولات را با کمترین هزینه به دست مشتریان برساند و با ارائه ی قیمت ها خریدی آسان را سبب می شود.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *