مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی برنج فجر اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های برنج فجر اعلاعرضه کننده برنج فجر اعلا

برنج فجر اعلا یکی از انواع برنج های ایرانی است که بیشتر در استان های شمالی کشت می شود رنگ این برنج حالت سفید کدر دارد. برنج فجر از سوی عمده فروشی های آن به صورت عمده و یک جا به فروش می رسد همچنین این مراکز برنج را به فروشگاه های کوچک هم ارسال می کنند. این نوع از برنج در مقایسه با انواع دیگر برنج ایرانی ممتاز همچون برنج هاشمی و طارم دارای عطر و بوی کمتری است و دیگر اینکه قیمت آن هم پایین تر است.

عمده فروشی برنج فجر اعلا

ویژگی های برنج فجر اعلا

ویژگی های برنج فجر اعلا از ویژگی های برنج فجر می توان به این موارد اشاره کرد: اندازه دانه های آن متوسط است که با پختن مقداری قد نی کشد، در دسته برنج های معطر قرار می گیرد ولی میزان عطر آن کم می باشد، نوعی برنج اصلاح شده است، این نوع از برنج بسیار پر محصول می باشد به همین دلیل با کاشت آن می توان محصول زیادی برداشت کرد که این باعث کمک به خود کفایی کشور در تولید برنج می شود، پخت آن بسیار خوب است و بعد از آماده شدن در صورتی که نهایت دقت انجام گیرد دانه های برنج بهم نمی چسبند و به اصطلاح خوش پخت می باشد. برنج فجر در ردیف برنج های با کیفیت قرار گرفته است و امروزه با آگاهی مردم نسبت به طبیعی و سالم بودن این برنج فروش خیلی خوبی دارد تا جایی که امروزه خرید این محصول را به برنج های وارداتی که کشت نمی شوند، ترجیح می دهند. برنج یکی از محصولات پر مصرف در کشور ما است بطوری که روزانه مقدار زیادی از آن توسط افراد استفاده می شود همچنین در مجالس هم که اهمیت بالایی دارد و یک غذای اصلی می باشد که این باعث می شود که انگیزه تولید کنندگان هر ساله برای کشت بیشتر آن افزایش یابد. برنج فجر با داشتن خصوصیات خوبی که دارد و از همه مهمتر اینکه کشت می شود بسیار مورد توجه قرار گرفته است به گونه ای که در سایر نقاط کشور به فروش می رسد.

عرضه کننده برنج فجر اعلا

عرضه کننده برنج فجر اعلا عرضه کننده برنج فجر با تهیه این برنج مرغوب و تمیز با دانه های سالم همیشه سعی بر کسب رضایت مشتری دارد. مسلما برنج هایی که دارای دانه های سالم باشند و درون آنها سنگ ریزه و یا تخم گیاه وجود ندارد بازار پسندی بهتری دارد لذا این مسئله از دید عرضه کننده پنهان شدنی نیست. مراکز عرضه کننده برنج را به صورت عمده و جزیی با قیمت های مصوب در بین مشتریان خود عرضه می کنند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *