مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه فروش برنج طارم هاشمی دابو

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات برنج طارم هاشمی دابو عرضه مستقیم برنج طارم هاشمی دابو

برنج از مهم ترین غلات غذایی به حساب می آید . بیشتر افراد جهان برنج را به عنوان غذای اصلی به حساب می آورند انواع مختلف برنج در سر تا سر جهان وجود دارد . از مهمترین نوع برنج می توان به برنج سفید  اشاره کرد.

برنج ارزش غذایی بالایی دارد و نوع ایرانی آن  بسیار متنوع است ایرانیان برنج را با انواع خورشت میل می کنند . فروشگاه فروش برنج طارم هاشمی دابو بهترین برنج خود را ارائه می دهد. که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم. 

فروشگاه فروش برنج طارم هاشمی دابو

مشخصات برنج طارم هاشمی دابو

مشخصات برنج طارم هاشمی دابو مشخصات برنج طارم هاشمی که از منطقه ی دابو که نام یک روستا است و بهترین خاک منطقه را دارا است  به همین خاطر به خوش عطری و خوش طعمی مشهور است به وسیله الک خورده های برنج گرفته می شود و برنجی کاملا یک دست به دست می آید.

برنج انواع گوناگونی دارد و هر کدام مزیت هایی دارند از جمله: طارم، هاشمی، شیرودی، دم سیاه، فجر، علی کاظمی و …            برنج خاصیت فراوانی دارد مانند

ویتامین B1 و B2 و B3 و B6 –  کلسیم  – آهن – منیزیم –  فسفر – پتاسیم – روی . هر کدام از این خواص برای بدن مفید و الزامی است ویتامین B موجود در برنج برای پوست و مو و جلوگیری از سفیدی مو می شود . کلسیم و فسفر موجود در برنج کمک به رشد قد و هوش کودکان و نوجوانان است .

آهن موجود در برنج طارم برای زنان باردار و افراد کم خون بسیار مفید می باشد. برنج علاوه بر این ویژگی ها برای تراکم استخوان ها و عضله سازی ورزشکاران بسیار سازنده می باشد و مصرف هفته ای 3 بار برنج را توصیه می کنیم .

خورده های برنج طارم که زیر الک ریخته شده جمع آوری می شود و نیم دانه طارم گفته می شود برای مصارف  شله زرد و  شیر برنج کاربرد دارد نیازی نیست برنج طارم را بکوبیم و برای شله زرد از آن استفاده کنیم . برنج برای نوردان نیز از  6 ماه به بعد به صورت  فرنی کاربرد دارد و بسیار ضروری و حیاتی می باشد .

ارزش غذایی برنج طارم هاشمی از دیگر نوع برنج بیشتر است برای درمان اسهال و یبوست با نوع طبخ گوناگون مفید است . برای شادابی و نشاط پوست و مو ، برای استفراغ ، فشار خون  و همچنین پاشیدن پودر برنج بر روی زخم آن را التیام می بخشد . برنج با تنوع قیمت ها برای هر قشر از جامعه محصولی برای ارائه دارد 

عرضه مستقیم برنج طارم هاشمی دابو

عرضه مستقیم برنج طارم هاشمی دابو عرضه مستقیم برنج طارم هاشمی دابو را می توانید از طریق سایت اینترنتی به صورت کیلویی و عمده تهیه کنید. 

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *