مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه فروش برنج هاشمی معطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای انتخاب برنج هاشمی معطر عرضه مستقیم برنج هاشمی معطر

برنج هاشمی معطر از نمونه های برنج در عطر و بوی منحصر به فردی است و بعد از پخت نیز بسیار خوش خوراک با دانه های جدا و یکدستی می باشد و جزء اعلاترین برنج گیلان در اصالت بالایی محسوب می شود، فروشگاه فروش آن نیز این محصول را در بالاترین سطح کیفیت و خلوص بالا در دسترس مشتری قرار می دهد.

فروشگاه فروش برنج هاشمی معطر

راهنمای انتخاب برنج هاشمی معطر

راهنمای انتخاب برنج هاشمی معطر برنج هاشمی یکی از اعلاترین و گرانترین برنج های ایران است که به دلیل ممتاز بودن آن در رده اول قرار گرفته است، این برنج از کشت و برداشت بالایی برخوردار می باشد چون در برابر آفات مقاوم بوده و سم زیادی برای رشد آن استفاده نمی شود و به دلیل اینکه ساقه های آن باریک است کرم ساقه خوار به داخل آن ورود نخواهد کرد.

برنج هاشمی دارای قد مناسب و عطر و بوی بی نظیر و طعم منحصر به فردی است که زمینی که در آن این برنج کشت می شود باید از مواد مغذی کامل باشد، لذا در دو نوع سرد و گرم است که نوع سرد تا ده روز دیرتر از نوع گرم برداشت می شود این برنج ابتدا در گیلان کشت می شد و بعدها به دیگر نقاط کشور نیز گسترش پیدا کرد.

کشف برنج هاشمی توسط یک کشاورز بود که نام او بر برنج مانده است، این برنج دارای دانه های بلند و قلمی با رنگ سفید مایل به کرم است که از کیفیت پخت عالی برخوردار می باشد و یکی از انتخاب های رستوران های لوکس به شمار می آید که خوش خوراکی و نرمی آن ساعت ها بعد از پخت و حرارت دوباره باقی خواهد ماند.

عرضه مستقیم برنج هاشمی معطر

عرضه مستقیم برنج هاشمی معطر در عرضه مستقیم برنج هاشمی معطر در بازار تقاضای زیادی وجود دارد چون بدون واسطه و عمده ارائه می شود و دارای نرخ های مناسبی بوده است، جهت انتخاب برنج هاشمی نیز باید ابتدا به اصل و خالص بودن آن توجه کرد و لذا آن را از مراکز معتبر و برندهای مطمئن خریداری نمود.

برنج هاشمی از خانواده برنج صدری است که بیشترین سطح زیر کشت را به خود اختصاص داده است چون دارای بازار پسندی، شکل مناسب، خوش خوراک و خوش پخت است که بعد از پخت دانه ها از هم جدا می باشد، طول دانه های آن قبل از پخت ۲.۷ و بعد از پخت ۱.۱۳ میلیمتر است که بلند قدی آن را نشان می دهد.

برنج هاشمی درجه یک دارای خلوص صد درصد بوده و از دانه های یکدست و یک اندازه ای برخوردار می باشد و هر چه این برنج کهنه تر باشد دارای عطر و بوی بالاتری بوده و خوش پخت تر خواهد بود، نمونه های نیم دانه ی آن نیز در بازار وجود دارد که دارای ارزانترین قیمت می باشد.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *