مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه فروش بهترین برنج ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تقویت سلامت قلب با مصرف برنج عرضه مستقیم بهترین برنج ایرانی

برنج از دسته غلات بوده و جز مهمترین اقلام غذایی جهان به حساب می آید به گونه ای که نیمی از جمعیت دنیا، به عنوان غذای اصلی خود بدان وابسته اند. ایران نیز یکی از کشورهایی است که برنج نقش قابل توجهی در رژیم غذایی جمعیت آن دارد که این فاکتور، باعث گسترش مراکز فروش برنج شده، همچنین با توجه به آب هوای چهار فصل و وجود انواع اقلیم در اکوسیستم آن، برنج در بخش هایی از این کشور پرورش می یابد که بهترین برنج ایرانی را می توان در شالیزار های شمالی کشور یافت.

فروشگاه فروش بهترین برنج ایرانی

تقویت سلامت قلب با مصرف برنج

تقویت سلامت قلب با مصرف برنج  ما در این قسمت می خواهیم به بررسی رابطه بین سلامت قلب و برنج بپردازیم و از شما نیز می خواهیم تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

استفاده از برنج در رژیم غذایی باعث می شود که گرایش به غذاهای فست فودی کم شده و با توجه به مصرف کم روغن در طبخ آن، غیر مستقیم مصرف چربی ها را نیز کاهش می دهد که همان طور می دانید چربی خود از عوامل ایجاد بیماری های قلب و رگ ها است.

همچنین برنج با داشتن مقادیر فراوان ویتامین های گروه ب، که نقش بسیار مهمی در خون سازی و متعاقبا اکسیژن رسانی به بافت ها دارند، باعث می شود طول دوره یا هر سیکل کار قلبی کاهش یافته و به دنبال آن دوره استراحت عمومی قلب طولانی تر شود.

سبوس برنج دارای روغن خاصی بوده که ترکیبات فراوان آنتی اکسیدانی دارد، این آنتی اکسیدان ها باعث کاهش کلسترول و چربی مضر یا LDL شده که به دنبال آن میزان رسوب گذاری در رگ ها کم می شود و احتمال انواع سکته ی قلبی کاهش می یابد.

مقادیر سدیم موجود در برنج نسبت به سایر غلات بسیار کمتر بوده و این امر باعث می شود که با مصرف روزانه برنج، فشار خون فرد تغییر چندانی نکند و خاصیت دیورتیک یا ادرار آوری آن منجر به کاهش حجم مایعات پلاسما و کم شدن فشار خون می شود.

عرضه مستقیم بهترین برنج ایرانی

عرضه مستقیم بهترین برنج ایرانی با افزایش روزافزون جمعیت و گسترش سو تغذیه در دنیا، برنج می تواند پاسخگوی مناسبی برای حل این معضل باشد همچنین با توجه به رژیم غذایی ایرانیان، روز به روز میزان تقاضا برای برنج افزایش یافته که نتیجه آن افزایش در تعداد مراکز فروش و عرضه برنج است.

مجموعه ما با عرضه بهترین برنج ایرانی توانسته است نظر مشتریان داخلی و بازار های خارجی منطقه ای را به خود جلب کند و این امر نیز حاصل نظارت بر تولید برنج از مرحله کاشت تا برداشت و در نهایت توزیع در بازار است.

ما با این کار توانسته ایم اعلاترین برنج را با کمترین حاشیه سود به دست مشتری برسانیم.

شما عزیزان نیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با ما، به وبسایت شرکت، با آدرس فوق مراجعه فرمایید.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *