مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بی واسطه برنج فجر اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش شناخت برنج فجر اعلا عرضه کننده برنج فجر اعلا

فروش برنج فجر اعلا بی واسطه و با قیمت ارزان انجام می شود. برنج فجر به خاطر کیفیت خوبی که دارد یک محصول پرفروش محسوب می شود. هرچه مرغوبیت این محصول بیش تر باشد درجه کیفیت عالی را به خود می گیرد و در قیمت گذاری و میزان فروش آن تاثیر زیادی دارد. برنج اعلا درجه یک ارزش قیمتی بالایی برای فروش دارد. در کارخانه برنج با توجه به نوع و برندی که تولید می شود در قیمت های متفاوتی به فروش می رسد.

فروش بی واسطه برنج فجر اعلا

روش شناخت برنج فجر اعلا

روش شناخت برنج فجر اعلا

روش شناخت برنج فجر به این گونه است که این محصول طول متوسط ۸ میلی متری دارد که پس از پخت به ۱۰ میلی متر نیز می رسد، این نمونه عرض آن ۱.۹ میلی متر است. در این نوع برنج تغییرات ژنتیکی انجام شده که از کیفیت و مرغوبیت بالاتری برخوردار است.

برنج فجر عطر و طعم بسیار بالایی دارد و رتبه اول از برنج های پر محصول را به خود اختصاص داده است. این محصول ظاهری قلمی نسبتا نازکی دارد و رنگ آن سفید کدر و یا استخوانی و روغنی می باشد.

در هنگام پخت این محصول طعم و مزه آن نسبت به برنج های دیگر بهتر است و رنگ شلتوک آن مایل به زرد است. شکل ظاهری برنج فجر به حالت خنجری است و بیش تر این محصول در مناطق کوهستانی شمال کشور کشت می شود.

عرضه کننده برنج فجر اعلا

عرضه کننده برنج فجر اعلا

عرضه کننده برنج فجر اعلا این محصول را به صورت غیر مستقیم از طریق سایت اینترنتی آنلاین در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد که نرخ این نمونه از طریق سایت ارزان تر است زیرا فقط ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده برقرار است. با توجه به کیفیت این محصول عرضه کننده در قیمت های مختلفی برنج فجر را به فروش می رساند.

برنج اعلا ارزان را می توان از طریق سایت اینترنتی که عرضه کننده این محصول را به صورت کلی و جزئی می فروشد خریداری نمود، با توجه به اطلاعاتی که در مورد قیمت برنج داریم می توانیم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم و قیمت مناسب این محصول را خریداری کنیم.

عرضه کننده این محصول را برای مشتریانی که به صورت جزئی برنج اعلا می خواهند برای آن ها در بسته بندی مخصوص ارائه می دهد ولی برای مشتریانی که به صورت کلی خواهان برنج فجر هستند برای آن ها عمده ای صورت می گیرد. یکی از بهترین مرکز فروش این نمونه توسط عرضه کننده از طریق سایت اینترنتی می باشد که یک گزینه عالی به بازار جهانی محسوب می شود.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *