مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده برنج بینام کشت دو

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت برنج بینام کشت دو مرجع خرید برنج بینام کشت دو

برنج بینام کشت دو برنجی است که از تعغیرات ژنتیکی برنج های ایرانی به دست می آید، این برنج بسیار خوش پخت و نرم است این برنج دارای عطر بی نظیری است و در برابر سرما بیشتر مقاوم است مرداد ماه کاشته شده و آبان ماه برداشت می شود این برنج کشت مازندران است که یکی از بهترین کشت های مازندران است.

به دلیل این که بعد از پخت جم میشود بسیار ارزان تر نصبت به بقیه برنج ها در بازار به فروش می رسد رونق خوبی دارد

فروش عمده برنج بینام کشت دو

کیفیت برنج بینام کشت دو

کیفیت برنج بینام کشت دو کیفیت برنج بینام در مازندران تک است و طرفداران زیادی در این شهر دارد.  فرق برنج کشت اول و دوم درپخت و عطر بی نظیر آن است معمولا برنج کشت دوم خوش خوراک تر نصبت به کشت اول است، برنج کشت دوم به خوبی پخت و قد می کشد ولی کشت اول اینطور نیست. فرق بین برنج کشت اول و دوم بین رنگ آن است برنج کشت اول سفید و برنج کشت دوم سبز کم رنگ است فقط از لحاظ اندازه تقریبا هم اندازه هستند.

دلیل اینکه این این برنج مانند سایر برنج های ایرانی در بین مردم محبوب نیست این است که این برنج در برابر آفت های بالانس کم قوه بوده و به آن دچار می شوند و این آفت از ریشه این برنج را می سوزاند و سایر برنج ها مقاوم تر بوده و به این آفت دچار نمی شوند. این برنج برای پلو پیشنهاد نمی شود و بهتر است در مصارف خانگی و غذاهای که برنج ماده اولیه آن است از آن استفاده کنید.

 این برنج بنام برنج بهنام نیز می شناسند، این برنج طبع گرمی دارد. که از تولید بالایی بر خوردار است این برنج قد کوتاه تری نصبت به بقیه برنج ها دارد و رنگ آن شفاف تر است.

مرجع خرید برنج بینام کشت دو

مرجع خرید برنج بینام کشت دو مرجع خرید برنج در سایت ها اینترنتی و مراکز بزرگ عرضه برنج ایرانی انجام می شود.برنج بینام یکی از برنج های قدیمی ایران است که قبل از هاشمی و دیگر برنج ها در گیلان کشت می شد. امروزه نام این برنج را روی کشت دوم مازندران گذاشته اند.

امروزه کشت بینام در گیلان کم رونق تر شده و بیشتر کشت دوم مازندران پررونق است. تفاوت برنج بینام با سایر برنج ها این است که استخوانی تر از سایر برنج ها ومعطر تر است به همین دلیل است که در بین مردم مازندران محبوب تر است.

اگر میخواهید بهترین برنج کشت دو مازندران را تهیه کنید به شما پیشنهاد میکنم که با مشاورین ما تماس گرفته تا بهترین برنج کشت دو را برای شما ارسال کنند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *