مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده برنج ندا ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارزش غذایی برنج ایرانیمرجع خرید برنج ندا ایرانی

فروش برنج ندا ایرانی در این سایت به صورت عمده فروشی عرضه می شود در فروش عمده هزینه‌های جانبی صرفاً برای یک بار بر روی تمامی محصولات اعمال می شود ولی در صورتی که شما این محصول را از سطح بازار به صورت خرده فروشی تهیه کنید می بایست این هزینه‌های جانبی را برای هر کدام از محصولات به صورت جداگانه بپردازید.

 

ارزش غذایی برنج ایرانی

ارزش غذایی برنج ایرانی برنج ایرانی سرشار از انواع ویتامین ها و پروتئین های مورد نیاز برای بدن می‌باشد، این برنج ها دارای ۲.۷ درصد پروتئین ۵ درصد ویتامین ب۶، همچنین شامل ۳ درصد منیزیم، یک درصد کلسیم و دارای ۲۸ درصد کربوهیدرات می باشد.

ارزش غذایی برنج ایرانی نسبت به سایر برنج ها بیشتر می باشد و به همین دلیل کیفیت بهتری دارد و ارزش خرید بهتری می‌توان برای آن‌ها در نظر گرفت از طرف دیگر قیمت مناسبی نیز دارند و نسبت به محصولات مشابه سودآوری بیشتری را در هنگام خرید برای شما به همراه می‌آورد.

مرجع خرید برنج ندا ایرانی

مرکز خرید برنج ندا ایرانی این محصولات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به سراسر کشور عرضه می‌کند، قیمتی که برای این محصول در نظر گرفته می‌شود به نرخ کارخانه و شرکت تولید کننده است و هیچ‌گونه هزینه جانبی موجب افزایش بی‌رویه قیمت‌ آن نمی‌شود تا نرخی بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای تمامی مشتریان داشته باشد.

جهت خرید می‌توانید از طریق شماره ای که در این سایت قرار گرفته است تماس حاصل فرمایید و ضمن بهره برداری از یک مشاوره تخصصی در رابطه با انواع ویژگی های این محصول بتوانید با نرخ ارزان تر از سطح بازار آن را تهیه کنید و خرید کاملاً راحت را از ما تجربه داشته باشید.

با این خرید شما این محصول را به صورت مستقیم از تولید کننده دریافت کنید به همین دلیل هزینه‌ نقل و انتقالات اضافه که مربوط به واسطه گران است و همچنین هزینه‌هایی که بابت نگهداری این محصول در انبار های دلالان صرف می شود را نیز مشمول پرداخت نخواهد شد و هزینه های مقرون به صرفه و ارزان را پرداخت خواهید کرد.

این محصول در سطح بازار به دلیل این که ممکن است تحت تاثیر ارز کشور قرار گیرد دچار تغییرات قیمت می‌شود و از آن جایی که شما این محصول را در سطح بازار از واسطه‌گران تهیه می کنید، تغییرات شدید قیمت را بیشتر احساس خواهید کرد و از آن جا که ما این محصول را مستقیم از تولید کننده به شما می رسانیم، هزینه های ثابت تری را نسبت به سطح بازار مشاهده خواهید کرد.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *