مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده برنج هاشمی معطر

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه پخت برنج هاشمی معطرمرجع خرید برنج هاشمی عمده

برنج هاشمی معطر از مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصولات در ایران به شمار می رود که در بازار از فروش خوبی برخوردار بوده که در فروشگاه های بزرگ مواد غذایی و نمایندگی های عرضه خشکبار به فروش می رسد. نوع  اعلا آن نیز در فروشگاه های شمال کشور در قیمتی مناسب و به صورت عمده به فروش می رسد.فروش عمده برنج هاشمی معطر

نحوه پخت برنج هاشمی معطر

نحوه پخت برنج هاشمی معطر برنج یکی از غذا های اساسی و سنتی در سفره ایرانیان است که به دو صورت آبکش و کته پخته می شود.

برای پخت برنج هاشمی در حالت آبکش, ابتدا مرحله خیساندن برنج است که با آب ولرم بدون دست زدن, باید چند مرتبه شسته شود. ظرفی که برای خیساندن در نظر گرفته می شود باید بزرگ باشد چون برنج بعد از خیس خوردن, حجمش زیاد می شود. سپس مقداری نمک به آن اضافه می کنیم. این نوع برنج باید حداقل 3 تا 4 ساعت در آب بماند. البته این زمان با توجه به کیفیت برنج متغیر می باشد معمولا برنج های تازه زمان کمتری برای خیس بودن لازم دارند.

در مرحله بعد باید دو سوم قابلمه مورد نظر را اّب کرده و بگذاریم تا به جوش آید. سپس آب برنج را کشیده و در قابلمه در حال جوش می ریزیم و منتظر مانده تا برنج داخل آب جوش بپزد. در این مرحله می توان به منظور قد کشیدن دانه های برنج و جلوگیری از چسبیدن آن به هم, کمی روغن حدود یک قاشق به آن اضافه کرد. سپس یک دانه برنج در حال جوش را برداشته و بین دو انگشت له می کنیم; زمانی که احساس کردیم که مغز برنج سفت و خشک نیست, باید آن را آبکش کنیم سپس مقداری آب ولرم بر روی برنج آبکش کرده, می ریزیم تا نمک اضافی آن گرفته و حرارت بیش از حد آن از بین رود. سپس ته دیگ, را روغن ریخته و با توجه به سلیقه شخصی برای ته دیگ آن از مخلوط ماست و تخم مرغ یا تکه نان استفاده می کنیم. در مرحله بعد برنج را به صورت کله قندی در قابلمه ریخته و با دسته کفگیر داخل برنج چند سوراخ ایجاد می کنیم. سپس در قابلمه را بسته و روی حرارت نسبتا زیاد قرار می دهیم. زمانی که از قابلمه کمی بخار بیرون زد و صدای جز جز کرد باید دم کنی را بگذاریم و شعله را نیز هم کم می کنیم تا دم بکشد.  

مرجع خرید برنج هاشمی عمده

مرجع خرید برنج هاشمی عمده مرجع خرید برنج هاشمی را می توان فروشگاه های مواد غذایی شمال کشور مخصوصا استان گیلان ذکر کرد که با مراجعه به وب سایت این فروشگاه ها می توان خرید برنج عمده را در قیمتی مناسب و کیفیت عالی انجام داد.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *