مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم برنج درجه یک فریدونکنار

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت پخت برنج فریدونکنارعرضه کننده برنج درجه یک فریدونکنار

ایران از نظر کشت برنج یکی از قطب های موفق در جهان می باشد. از سمت دیگر استان های شمالی ایران نیز در این زمینه پیشگام هستند و دلیل آن هم آب و هوای مناسب جهت شالیکاری است. فریدونکنار یکی از شهرهای مهم صنعت شالیکاری و برج می باشد. برنج درجه یک فریدونکنار از گزینه های مورد پسند و پر استقبال برای خرید و حتی صادرات است. برنج طارم فریدونکنار یکی از مرغوب ترین برنج هاست که جهت مهمانی مناسب است.

فروش مستقیم برنج درجه یک فریدونکنار

کیفیت پخت برنج فریدونکنار

کیفیت پخت برنج فریدونکنار اینکه کیفیت پخت یک برنج بالا باشد، میبایست یک سری نکات از ابتدای کشت آن در نظر گرفته شود. کیفیت برنج فریدونکنار به دلایل مختلفی حائز اهمیت است. در ابتدا به دلیل آب و هوای منحصر به فرد مازندران و خاک حاصلخیز آن می باشد. از سمت دیگر عطر و طعم این برنج در هنگام پخت به دلیل کمترین میزان استفاده از کودهای شیمیایی در زمین های شالیزارهاست. اما یکی از نکته های جالب همین مسأله کود است. این شالیزارها از کودهای طبیعی بهره می برند اما چگونه؟ این زمین ها در واقع همان تالاب های فصلی هستند که در فواصلی از سال میزبان میلیون ها پرنده مهاجر خواهند بود. همین پرندگان هم باعث زیر و رو شدن خاک می شوند و هم مقدار زیادی فضله و کود طبیعی به آن می دهند. 

همین امر سبب می شود که زمان طبخ بوی برنج طبیعی و معطر باشد و در واقع بوی حاصل از کود و مواد شیمیایی را از خود دور می کند.

یکی دیگر از دلایل کیفیت پخت برنج فریدونکنار، آبیاری شالیزارها با آب های رودخانه های مجاور است که باعث سرازیر شدن املاح و مواد معدنی فراوانی به دل خاک می شود.

برنج فریدونکنار به دو روش طبخ می شود. یا به صورت کته که یکی از پیشنهادات ماست، یا به صورت دم کشیدن. از آنجا که در پخت کته تمامی عصاره برنج نیز باقی می ماند عطر مضاعفی به مشامتان می خورد.

عرضه کننده برنج درجه یک فریدونکنار

عرضه کننده برنج درجه یک فریدونکنار عرضه کننده برنج درجه یک فریدونکنار، این محصول را یا به صورت شلتوک و یا برنج نهایی از شالیکار خریده و در بسته بندی های متفاوتی عرضه می کند. این کیسه ها معمولا از ۵ الی ۱۰ کیلو به بالا هستند.

برنج فریدونکنار از نظر کیفیت آنقدر جای صحبت دارد که حتی نمی توان برای مقایسه با برنج های خارجی و وارداتی، آن را در کنار آنها قرار داد. عرضه کنندگان سعی در تعیین قیمت مناسب دارند اما جدا از هزینه، مسأله سلامتی به میان می آید مخصوصا معده. 

فروشندگان برنج فریدونکنار هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی اقدام به فروش این محصول در وزن های مختلف می کنند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *