مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم برنج ندا ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات برنج ندا سوزنیعرضه کننده برنج ندا ایرانی

انواع مختلف برنج اصلاح شده در بازار موجود می باشد که یکی از آنها برنج ندا ایرانی است. در میان روش های خرید این محصول می توان با خرید مستقیم انواع مختلف آن را با قیمت مناسبی خریداری نماییم.

فروش مستقیم انواع برنج ایرانی ندا در کشور در حال انجام می باشد. اگر خواهان خرید هستند برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر ادامه مطلب را دنبال کنید.

فروش مستقیم برنج ندا ایرانی

مشخصات برنج ندا سوزنی

مشخصات برنج ندا سوزنی مشخصات برنج ندا از جمله سوالات متداول خریداران آن محسوب می شود. برنج ندا که در بازار به برنج شمشیری نیز معروف است محصولی است پربار که دارای عطر و بوی بسیار خوبی می باشد.

این نوع برنج از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی با برنج های طارم دارد و به عنوان محصولات برداشت شده در بخش شمال کشور شناخته می شود. رنگ آن سفید و کمی مایل به شیشه ای می باشد.

این برنج دارای طولی به اندازه ۷ میلی متر و عرضی به میزان ۱.۹۵ میلی متر می باشد هر چند که میزان طول و عرض آن کمی از برنج های دیگر کمتر است اما نکته ای که در خصوص این برنج باید بدانید این است که پس از پخت قد می کشد و به اندازه ۱۰.۵۲ میلی متر نیز می رسد به همین خاطر در حالت کلی می توان گفت قد کشیدن این نوع برنج بسیار خوب و برای انواع مهمانی ها بسیار مناسب است. 

این نوع برنج از نظر ارزش غذایی به نسبت سایز برنج های دیگر در حد متوسط قرار دارد. میزان عطر و بوی آن نیز در حد متوسط و پایین است. بهتر است بدانید میزان ماندگاری و ثابت ماندن کیفیت این برنج پس از پخت نیز بسیار بالا می باشد. 

عرضه کننده برنج ندا ایرانی

عرضه کننده برنج ندا ایرانی انواع برنج ندا ایرانی پس از تولید و برداشت آن در مزارع علاوه بر اینکه در زمین های کشاورزی به صورت مستقیم توسط کشاورزان عرضه می شود بلکه توسط مراکز عرضه کننده برنج نیز به صورت مستقیم به شکل حضوری و غیرحضوری ارائه می شود.

این فروشگاه نیز به عنوان عرضه کننده برنج ندای خوش طعم در حال فعالیت می باشد. افرادی که به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا خواهان خرید این محصول در حجم بالا هستند می توانند از طریق این مرکز این محصول را سفارش داده و برای خرید اقدام نمایند.

البته بهتر است بدانید که قبل از انجام فرآیند خرید و تکمیل آن امکان ارتباط با نمایندگان فروش و همچنین کسب اطلاعات کامل از طریق مشورت با این افراد نیز به سادگی امکان پذیر می باشد. 

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *