مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کلی برنج فجر اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمان کشت برنج فجرفروشندگان برنج فجر اعلا

برنج یک ماده بسیار مغذی است که در سبد غذایی بیشتر مردم جهان قرار دارد. ولی برنج ایرانی به خاطر کیفیت و مرغوبیت بالایی که دارد در تمام دنیا شناخته شده است و در تمامی فروشگاه های جهان از جایگاه ویژه ای بر خوردار است. با یک بار پخت این برنج دیگر نمی توانید از عطر و مزه آن دل بکنید. یکی از این برنج ها، برنج فجر اعلاء می باشد. فروش کلی برنج فجر اعلاء در مراکز فروش آن انجام می گیرد.

فروش کلی برنج فجر اعلا

زمان کشت برنج فجر

زمان کشت برنج فجر برنج فجر جزو برنج های پر محصول است. یکی از مسائلی که در برنج فجر مطرح است که قبلا این محصول به خاطر برنج اصلاح شده عطر و بوی خاصی نداشت ولی بعد از انجام پژوهش های خاصی توانستند این مشکل را حل کنند به طوری که بعد از زمان برداشت، این برنج به خود عطر و بویی چون برنج طارم می گرفت. بعد از این مسئله کشاورزان خیلی بیشتر راغب به کاشتن این نوع برنج شدند.

زمان کشت برنج فجر در اوایل فروردین ماه است که کشاورزان شروع به حاضر کردن بذر می کنند و زمین خزانه را نیز آماده می کنند و بعد از پاشیدن بذر ها و رشد آن ها، نشاء ها را از زمین خزانه بیرون می آورند و در زمین اصلی نشاء می کارند و الی تا مرحله آخر که زمان برداشت آن مرداد ماه است. نکته قابل ذکر این است که برنج فجر زودرس می باشد.

برنج فجر نسبت به خوابیدگی ساقه ها مقاوم است پس به راحتی می توان از دستگاه مکانیزه استفاده کرد و محصول مورد نظر را برداشت کرد. برنج فجر دانه ای ریز به شکل خنجر دارد و رنگ آن سفید استخوانی مایل به کدر است. این محصول جزو برنج های سرد محسوب می شود. این برنج به خاطر کیفیتی که دارد علاوه بر شمال کشور، حتی در جنوب کشور مانند خوزستان و استان فارس نیز زیر کشت برده اند.

فروشندگان برنج فجر اعلا

فروشندگان برنج فجر اعلا تولید کنندگان این محصول با پژوهش هایی که بر روی این برنج انجام دادن توانسته اند عطذو بوی خوبی به این برنج بدهند به همین علت این برنج نیز طرفداران زیادی پیدا کرد و حتی امروزه به کشور های دیگر نیز صادر می شود. قیمت این محصول نسبت به ویژگی های خوبی که دارن بسیار مناسب است از این رو جزو پر فروش ترین برنج ها محسوب می شود. فروشندگان برنج فجر این محصول را به خاطر کیفیت و قیمت مناسبی که دارد هم به صورت خرده و عمده به راحتی به فروش می رسانند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *