مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کلی برنج ندا ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات برنج ندا ایرانیفروشندگان برنج ندا سوزنی

برنج ایرانی دارای انواع مختلفی می باشد. برنج های ایرانی به دو دسته کلی کم محصول و با کیفیت بالاتر و پر محصول با کیفیت متوسط تقسیم بندی می شوند. برنج ندا ایرانی در دسته پر محصول قرار دارد، و از قیمت مناسبی برخوردار می باشد،  به همین دلیل فروش نسبتا بالایی دارد. اما فروش کلی برنج ندا ایرانی بر اساس کیفیت و همچنین مرغوبیت این محصول، دارای قیمت های متفاوتی می باشد.

فروش کلی برنج ندا ایرانی

مشخصات برنج ندا ایرانی

مشخصات برنج ندا ایرانی

برنج ندا قالبی بسیار شبیه برنج طارم دارد. تنها تفاوت این است، که برنج ندا قالب کمی بزرگتر دارد. به همین دلیل بسیاری این برنج را با نام برنج طارم ندا می شناسند. رنگ این برنج بسیار شبیه برنج فجر و برنج بینام کشت دوم می باشد، اما تفاوتی که دارد رنگ برنج ندا ایرانی تقریبا کریستال مات می باشد.

عطر برنج ندا نسبت به سایر برنج ها کم است، اما همان طور که می دانیم عطر برنج از مشخصات برنج ایرانی است، و برنج ندا نیز از این قاعده مستثنی نیست. این برنج نیز عطر و بوی خاص خود را دارد. پخت این برنج مانند برنج شیرودی است، و از برنج هایی می باشد که پخت بالایی ندارد.

برنج ندا یک برنج پر محصول است، و قیمت کمتری دارد، این قیمت کم می تواند عطر و طعم کمتر را پوشش دهد. قیمت برنج ندا را می توان با توجه به برنج شیرودی تخمین زد. از آن جایی که برنج شیرودی از برنج فجر ارزان تر است، تقریبا به همان نسبت برنج ندا نیز از برنج فجر ارزان تر می باشد. این برنج غالبا در کیسه های ده کیلویی عرضه می شود. این برنج را با اهداف مختلف تولید می کنند. علاوه بر فروش برای مصرف در رژیم غذایی عده ای این برنج را برای قاطی کردن در سایر برنج ها تولید می کنند. برخی شالی این برنج را برای تولید برنج دودی خریداری می کنند.

فروشندگان برنج ندا سوزنی

فروشندگان برنج ندا سوزنی

تاجران برنج بسیاری جزو فروشندگان برنج سوزنی هستند. برای خرید این محصول می توان به صورت عمده و جزئی در حجم های مختلف اقدام کرد. با نفوذ اینترنت در زندگی و میسر شدن خرید اینترنتی، امکان خرید این محصول به صورت اینترنتی و بدون واسطه با قیمت بهتر نیز امکان پذیر شده است. بسیاری از تاجران در خرید اینترنتی این امکان را فراهم کرده اند، که خریدار ابتدا برنج را در حجم بسیار کم خریداری کند، و به عنوان نمونه تست کنند، پس تایید نمونه می توانند برای خرید در حجم بالاتر اقدام کنند.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *