مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت برنج ندا سوزنی ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات برنج ندا ایرانیمرکز خرید برنج ندا ایرانی

برنج ندا ایرانی یک نوع از برنج ایرانی می باشد که کیفیت پخت و خوراک خوبی دارد . عطر و طعم آن نیز خوب می باشد و نوعی برنج محلی می باشد . این نوع برنج یکی از پر مصرف ترین انواع برنج است زیرا دارای قیمت مناسب و مقرون به صرفه می باشد .

قیمت برنج ندا سوزنی ایرانی

خصوصیات برنج ندا ایرانی

خصوصیات برنج ندا ایرانی برنج ندا دارای خصوصیاتی دارد که نشان می دهد این نوع برنج مرغوبیت بالایی را دارا می باشد در سال های گذشته این برنج در بین مردم بسیار رایج بود اما با گذشت زمان برنج های دیگر جایگزین این نوع محصول شد اما هنوز محبوبیتی در بین مردم دارد .

خصوصیات برنج ندا از این قرار است : محل کشت برنج ندا مازندران می باشد و نام دیگر آن برنج شمشیری است . عطر این برنج نسبت به سایر برنج های ایرانی کم می باشد و برای افرادی که برنج عطری باب میلشان نیست بسیار مناسب است . دانه های برنج ندا از نظر فیزیکی بسیار به برنج طارم شباهت دارد همچنین برنج ندا دارای دانه های قلمی می باشد.

این برنج محصول دهی بالایی بالغ بر هشت تن در هکتار و مقاومت بسیار خوب در برابر کرم ساقه خوار دارد . طول این برنج ۷ میلی متر و عرض آن ۱/۹۵ میلیون متر می باشد . از دیگر خصوصیت این برنج رنگ شفاف آن می باشد همچنین این محصول دارای این خصیصه هم می باشد که زودرسی بالایی دارد و یک الی دو هفته زودتر از دیگر محصولات می رسد . 

مرکز خرید برنج ندا ایرانی

مرکز خرید برنج ندا ایرانی برنج ندا همانطور که در بالا به آن اشاره شد در مازندران و گیلان کشت می شود و به خاطر اینکه دارای قیمت مناسب تری نسبت به سایر برنج ها دارد در میان مردم از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد . خرید برنج ایرانی بیشتر در شهرهای شمالی ایران ممکن می باشد و امروزه برنج ایرانی را از شمال کشور به بقیه شهرها می فرستند و همچنین به خارج از کشور صادر می کنند . مرکز خرید برنج ندا بیشتر در مازندران می باشد .

هم چنین برخی مراکر فروش نیز وجود دارند که مسولیت خرید و فروش برنج ایرانی را بر عهده دارند . امروزه برنج طارم و بقیه مدل های برنج جایگزین برنج ندا شده اند و در طی چندسال اخیر برنج ندا کمتر به فروش می رسد اما کماکان این برنج در شمال کشت می شود و به فروش می رسد اما محبوبیت خود را در بین مردم در سال های اخیر از دست داده است و برنج طارم جایگزین خوبی برای آن شده است .

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *