مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش برنج طارم هاشمی دابو

آنچه در این مقاله می خوانید...

محل کشت برنج طارم هاشمی دابو مرکز عرضه برنج طارم هاشمی دابو

برنج طارم هاشمی دابو یکی از انواع برنج های کشت شده در استان مازندران در روستای دابو ما بین آمل و فریدونکنار است. به علت خوش پخت بودن و داشتن عطر مناسب و ری کافی این نوع برنج در بین مصرف کنندگان از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. قیمت فروش برنج طارم هاشمی دابو با دیگر نوع برنج های هاشمی در یک رنج قیمت بوده و تفاوت زیادی ندارند. برای خرید برنج طارم هاشمی دابو می توان به وب سایت های فروشگاهی ارائه دهنده انواع برنج مراجعه نمود.

قیمت فروش برنج طارم هاشمی دابو

محل کشت برنج طارم هاشمی دابو

محل کشت برنج طارم هاشمی دابو محل کشت برنج دابو روستای دابو ما بین فریدونکنار و آمل می باشد. این برنج از نوع هاشمی بوده که قد کوتاه تر و جثه تپل تری نسبت به دیگر برنج های هاشمی دارد. طعم عالی و خوش پخت بودن این نوع برنج باعث شده است به عنوان یکی از بهترین برنج های طارم هاشمی در بین برنج ها ایرانی شناخته شود. این نوع برنج در دو کشت اول و دوم در این منطقه تولید می شود. لازم به ذکر است برنج طارم هاشمی از لحاظ کیفیت پخت و عطر از برنج هاشمی ضعیف تر است و قیمت کمتری دارد. در روستای دابو از توابع استان مازندران این نوع برنج طارم هاشمی سالها است که به علت استقبال مصرف کنندگان و داشتن عطر و طعم مطلوب در زمین های بسیاری کشت می شود. رنگ این نوع برنج کرم رنگ بوده و جثه کوتاه تری نسبت به دیگر انواع برنج های هاشمی دارد. تشخیص انواع برنج هاشمی از جمله طارم و صدری بسیار سخت بوده و خریداران می بایست دقت کافی در خرید آن داشته باشند. 
کشت برنج طارم به دو نوع سرد و گرم تقسیم می شود که نوع سرد آن حدود دو هفته دیرتر از نوع گرم انجام می شود. تفاوت ظاهری این دو نوع برنج کشت شده از لحاظ قطر و طول دانه است. گونه گرم آن کمی کوتاه تر و چاق تر از گونه کشت شده سرد آن می باشد. رنگ برنج های هاشمی کمی استخوانی بوده و حالت روغنی دارند ولی از لحاظ قیمت با هم برابر هستند.

مرکز عرضه برنج طارم هاشمی دابو

مرکز عرضه برنج طارم هاشمی دابو عرضه برنج طارم در شهرهای شمالی که به دو روش کشت گرم و سرد صورت می گیرد توسط کشاورزان و شرکت های بسته بندی انجام می پذیرد. برنج هاشمی دابو نیز که دارای عطر و طعم محبوب مصرف کنندگان ایرانی است نیز در بسته بندی های 10 و 50 و 100 کیلویی به خریداران ارائه می شود. جهت خرید غیر حضوری برنج طارم هاشمی دابو می توان به وب سایت های معتبر فروش انواع برنج های ایرانی مراجعه و نسبت به خرید عمده یا جزئی با قیمت مناسب اقدام نمود.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *