مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز خرید برنج شمال عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت پخت برنج شمالصادرات برنج شمال عمده

برنج به عنوان یکی از مواد غذایی بسیار مهم در سبد غذایی مردم قاره آسیا به ویژه کشور ما می باشد و ایران یکی از تأمین کننده های اصلی این محصول در جهان به شمار می آید که قطب اصلی آن شهرهای شمالی کشور می باشند. برنج شمال هر سال توسط مراکز زیادی به شکل های مختلف عرضه می شود که بسیاری از این مخاطبان دنبال خرید برنج شمال عمده می باشند چون در این صورت محصول را با قیمت ارزان تری خریداری می کنند. 

مراکز خرید برنج شمال عمده

کیفیت پخت برنج شمال

کیفیت پخت برنج شمال برنجی که در ناحیه شمال کشور کشت می شود تنوع بسیار بالایی دارد و درصد بالایی از گونه های برنج که در کشور خرید و فروش می شوند، در مناطق شمالی کشور برداشت می شوند که تقریبا همه کیفیت مرغوبی دارند و بعضی از آنها نیز جزﺀ برنج های درجه یک در کل جهان می باشند. 

کیفیت برنج شمال باعث شده است که مخاطبان آن همیشه و به صورت ثابت به دنبال تهیه این محصول باشند طوری که در هنگام پخت نیز این کیفیت واضح و مشخص است. 

برنج های منطقه شمال هم برای پخت نمونه های آبکشی و هم دمی بسیار مناسب هستند و در صورت رعایت استانداردهای لازم پخت، انواع برنج های شمال ری بسیار بالایی دارند، طعم و بوی آنها در هنگام پخت بی نظیر است. 

بعضی از برنج های درجه یک شمال که در مناطق و زمین های حاصلخیزتر کاشت و برداشت می شوند عبارتند از برنج طارمی و هاشمی که سالیان سال است در بین مردم محبوبیت بسیار بالایی دارند. 

صادرات برنج شمال عمده

صادرات برنج شمال عمده برنج ایرانی علاوه بر طرفداران و مصرف کننده های زیادی که در داخل کشور دارد، سالیانه حجم بالایی از این محصول در انواع و کیفیت های مختلف توسط شرکتهای بازرگانی زیادی به کشورهای مختلف در سراسر جهان صادر می شود. 

صادرات برنج عمده و به صورت انبوه انجام می شود که از گذشته های دور تا کنون یکی از مهم ترین اقلام صادراتی کشور به شمار می آید و دلیل آن نیز مخاطبان بسیار زیادی است که در خارج از مرزهای کشور دارد. 

بو و عطری که در برنج ایرانی وجود دارد، یک طعم بی نظیر و تک را ایجاد کرده که در هیچ یک از کشورهای تولید کننده این محصول نمی توان آن را یافت. 

در چند سال اخیر نیز با بالارفتن ارزش ارزهای خارجی مقدار صادرات این محصول افزایش پیدا کرده است چون هم برای خریداران به صرفه تر است و این محصول را با قیمت ارزان تری نسبت به واحد پول خود در ایران خریداری می کنند و هم شرکتهای بازرگانی در داخل کشور با درآمدهایی که به دست می آورند حاشیه سودهای بالایی را به دست می آورند. 

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *