مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز خرید برنج فجر اعلا

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های برنج فجر اعلاصادرات برنج فجر اعلا عمده

برنج فجر از نمونه برنج های خوش پخت و اقتصادی می باشد که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

و در واقع عطر و طعم این برنج به قدری خوب بوده که در بسیاری از رستوران ها و مراکز پخت غذا تمایل به استفاده از این نوع برنج را خواهند داشت.

و در همین راستا نمونه های خوب و با کیفیت این برنج، از طریق مراکز خرید برنج فجر اعلا در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

مراکز خرید برنج فجر اعلا

ویژگی های برنج فجر اعلا

ویژگی های برنج فجر اعلا

در حقیقت برنج فجر از جمله برنج هایی بوده که در شمال کشور کاشت می شود و با هر بار  کشت این برنج، مقدار زیادی از این محصول قابل برداشت می باشد. از این رو برنج فجر را در گروه برنج های پر محصول قرار داده اند و به نوعی برنج فجر، از جمله برنج های اقتصادی به شمار می آید.

هم چنین کاشت این نوع برنج همانند برنج های دیگر بوده، به این صورت که برای کاشت تا برداشت برنج فجر، باید به مواردی چون فراهم کردن بذر، آماده سازی خزانه و شالیزار، کاشت بذر ها، وجین کردن علف های هرز و سم پاشی بپردازیم.

البته لازم به ذکر است که زمان کاشت برنج فجر در اوایل فروردین ماه بوده و زمان برداشت آن در شهریور ماه خواهد بود.

و اما از دیگر ویژگی های برنج فجر، باید به ظاهر قلمی شکل آن اشاره نمود که به رنگ های روغنی و سفید کدر در بازار موجود می باشند. و در واقع برنج فجر از جمله برنج هایی بوده که در اثر تغییرات ژنتیکی که بر روی برنج قرار گرفته، به بهره برداری بیشتر رسیده است و به علت همین تغییرات ژنتیکی، نسبت به سایر برنج های پر محصول، از عطر و طعم بهتری برخوردار خواهد بود.

برنج فجر نه تنها ظاهری یکنواخت و یکدست داشته، بلکه از برنج های خوش پخت ایرانی محسوب می گردد و از این رو برنج فجر را می توان به دو صورت کته و آبکش پخت نمود. زیرا این نمونه از برنج در حین پخت و بعد از پخت از طعم و عطر مناسبی برخوردار می باشد.

صادرات برنج فجر اعلا عمده

صادرات برنج فجر اعلا عمده

برنج فجر اعلا از جمله برنج های معطر و خوش پختی بوده که نه تنها در داخل کشور افراد زیادی تمایل به خرید آن را خواهند داشت، بلکه در خارج از کشور هم از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

از این رو بخش عظیمی از تولیدات برنج فجر اعلا را به صورت صادرات برنج عمده به خارج از کشور ارسال می نمایند تا در این راستا گامی عظیم در صادرات محصولات غیر نفتی داشته باشیم.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *