مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز خرید برنج ندا ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات برنج ندا ایرانیصاردات برنج ندا ایرانی

برنج از دسته محصولات غذایی بسیار مهم ایرانی می باشد که وجود آن بر روی سفره ایرانیان سال های طولانی است که احساس می شود و می توانیم بگوییم عدم وجود آن در سبد غذایی مردم کشورمان تقریبا غیر ممکن است.

برنج ندا یکی از جدیدترین مدل های برنج کاشت شده در استان مازندران است و به عنوان نمونه برنج های پر محصول شناخته می شود و مراکز خرید و فروش برنج ندا ایرانی با تخصیص قیمت گذاری عمده امکانات صادرات این محصول را در بازارهای جهانی فراهم آورده اند.

مراکز خرید برنج ندا ایرانی

مشخصات برنج ندا ایرانی

مشخصات برنج ندا ایرانی در این قسمت از مطلب می خواهیم درباره مشخصات برنج ندا ایرانی صحبت کنیم، اگر تمایل دارید که درباره این برنج نو ظهور اطلاعات کسب کنید، در ادامه این مطلب و نوشته با ما همراه باشید و به مطالعه این نوشته بپردازید.

برنج ندا را به عنوان برنج شمشیری نیز می شناسند و از جمله برنج های پر محصول می باشد، این محصول به طور معمول و رایج در استان مازندران کشت می شود.

اولین تحقیقات بر روی برنج ندا در سال 1364 انجام پذیرفت و از سال 76 تا به کنون بیشتر از 50 هزار هکتار از شالیزارهای استان سرسبز مازندران در راستای تولید این برنج به کار گرفته شده اند.

طول برنج ندا چیزی بالغ بر 7 میلی متر است و عرض این برنج به 1.95 میلیون متر می رسد و از این رو برنج ندا را از سایر محصولات برنج کوتاه تر جلوه داده است.

رنگ برنج مذکور سفید شفاف است و تا حدودی شیشه ای می باشد و قابل ذکر است که این محصول تا به حدی به برنج طارم شباهت دارد.

حجم درخواست برنج ندا در بازارهای داخلی بسیار بالاست و کیفیت و مرغوبیت آن زمینه توجه بازارهای جهانی را نیز پدید آورده است.

صاردات برنج ندا ایرانی

صاردات برنج ندا ایرانی ایران یکی از برترین تولید کنندگان برنج در منطقه است و استان های شمالی کشورمان بنا به شرایط مطلوب جغرافیایی سالانه حجم عظیم انواع برنج را به بازار و جامعه مصرفی عرضه می دارند؛ و برنج ندا که پیش تر نیز درباره آن سخن گفتیم از جمله برنج های مطلوب این قطعه سرسبز می باشد.

با توجه به کیفیت بالای برنج برداشت شده از مزارع داخلی همواره صاردات برنج ایرانی در تناژ بسیار بالا انجام می پذیرد و برنج ندا از جمله پرتقاضا ترین برنج های کشت شده و صادراتی کشورمان می باشد.

صادر کننده برنج ندا جهت رفا حال متقاضیان داخل و خارج سعی داشته قیمت هایی عمده را بر روی این برنج درج کند و این قیمت گذاری مناسب یکی از دلایل فروش گسترده برنج ندا در بازارهای داخلی و خارجی می باشد.

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *