مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز عرضه برنج ندا ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات برنج ندا سوزنیفروشنده برنج ندا ایرانی

برنج یکی از بهترین غذاهای اصیل ایرانی است، این محصول به دلیل فروش بالایی که دارد از گوناگونی و انواع مختلفی برخوردار است. برنج ندا ایرانی یکی از محصولات منحصر به فرد شمال کشور می باشد که نوع برنج آن پر محصول است. قیمت این نمونه نسبت به دیگر نمونه ها مناسب تر است و بهتر از هر برنج خارجی و وارداتی مضر می باشد. مراکز عرضه برنج ندا ایرانی محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه ارائه می دهد. 

مراکز عرضه برنج ندا ایرانی

مشخصات برنج ندا سوزنی

مشخصات برنج ندا سوزنی برنج ندا یکی از محصولات بارز شمال کشور می باشد که دارای کیفیتی خوب و مطلوب بوده و در عین حال قیمتی مناسب و مقرون به صرفه دارد، و از آن جایی که قیمتش مناسب می باشد خریدش برای هر قشری آسان تر بوده و تقریبا در وسع تمامی افراد جامعه می باشد. 

برنج ندا سوزنی و یا شمشیری در مازندران کشت می شود، این برنج ترکیبی از سه نوع برنج می باشد نظیر: حسن سرایی، سنگی طارم و آمل ۳. 

از مشخصات برنج ندا می توان گفت که: این برنج نسبت به دیگر نمونه ها قدی کوتاه تر دارد، رنگ آن سفید شفاف و تقریبا شیشه ای می باشد و از جمله برنج هایی است که پس از پخت نرمی خود را حفظ کرده و ماندگاری خوبی دارد. 

این برنج به دلیل مرغوبیت و کیفیتی که دارد شباهت بسیاری به برنج طارم هاشمی دارد و خیلی از افراد آن را با برنج طارم هاشمی اشتباه می گیرند. 

عطر این برنج زیاد نبوده ولی پس از پخت عطر و بوی مطبوع خود را دارد و عطر آن خاص می باشد و پخت آن نسبت به دیگر برنج های شما کم تر می باشد. این برنج تقریباً ارزان ترین برنج ایرانی محسوب می شود. 

فروشنده برنج ندا ایرانی

فروشنده برنج ندا ایرانی فروشنده برنج ایرانی ندا محصولات ویژه و با کیفیت خود را به صورت غیر حضوری و آنلاین ارائه می دهد و از آن جایی که این فروشندگان محصولات خود را به صورت مستقیم عرضه می کنند در خرید آن ها سود کم تری را پرداخت می کنید زیرا دست سود جویان از این معامله کوتاه شده است. 

جهت خرید برنج ندا کافیست فقط به نشانی سایت مراجعه کرده و در آن جا با مدیر فروش این محصول به راحتی ارتباط بر قرار کنید تا شما را به خوبی راهنمایی کند، و در صورت لزوم برای خرید می توانید به صورت حضوری مراجعه کرده و یا این که تلفنی و غیرحضوری خرید خود را ثبت کرده، و پس از چند روز محصول خریداری شده را درب منزل دریافت نمایید. 

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *