مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز فروش برنج بینام کشت دو

آنچه در این مقاله می خوانید...

محل نگهداری برنج بینام کشت دوخرید عمده برنج بینام کشت دو

برنج بینام کشت دو یکی از نمونه های برنج کشت شده در زمین های کشاورزی استان مازندران است که معمولا توسط کشاورزان آن منطقه در کشت دوم برنج به کار می رود و به همین دلیل نیز بیشتر با نام برنج کشت دو شناخته می شود. مراکز عرضه کننده این محصول در شهرهای مختلفی از جمله در مازندران محصول را با کیفیت های مختلف و شکل های متنوع در بازار عرضه می کنند. 

مراکز فروش برنج بینام کشت دو

محل نگهداری برنج بینام کشت دو

محل نگهداری برنج بینام کشت دو نگهداری برنج بینام نیز مانند سایر نمونه های برنج ایرانی می باشد که باید مواردی را در خانه رعایت کرد تا از خراب شدن و شپشک زدگی این محصول جلوگیری شود. 

محل نگهداری برنج باید خشک و خنک باشد چون رطوبت و دمای بالای محیط باعث می شود که برنج دچار آفت زدگی شود. 

برای نگهداری بهتر برنج و جلوگیری از آفت زدگی و خراب شدن برنج یکی از راه ها، نگهداری از محصول در داخل کیسه های نخی می باشد که باعث می شود رطوبت موجود در محصول گرفته شده و هوا به داخل آن جریان پیدا کند. 

یکی دیگر از راههای جلوگیری از آفت زدن برنج، قرار دادن موادی مانند حبه سیر، دارچین، نمک و فلفل در داخل برنج خشک است که باعث می شود حشرات و دیگر آفت ها در آن ایجاد نشوند. 

قراردادن برنج در زیر نور مستقیم آفتاب نیز باعث خراب شدن برنج می شود و به همین دلیل پیشنهاد می شود که محل نگهداری آن تاریک باشد. 

خرید عمده برنج بینام کشت دو

خرید عمده برنج بینام کشت دو کشت دوم برنج بیشتر در زمین های کشاورزی استان مازندران انجام می شود و برنجی که بیشتر کشاورزان به عنوان کشت دوم انتخاب می کنند، برنج بینام است چون فصل برداشت آن در پاییز خواهد بود و باید برنجی کاشت شود که در برابر سرمای پاییز مقاوم باشد که برنج بینام کشت دو این ویژگی را دارد. 

این محصول بعد از برداشت در اواسط آبان ماه توسط شرکتها و مراکز پخش زیادی در شمال کشور و بعضی از شهرهای دیگر به صورت عمده و خرد عرضه می شود. 

خرید عمده برنج بینام کشت دو برای مشتریانی که قصد خرید در حجم های بالا را دارند بسیار به صرفه تر است چون این برنج از لحاظ قیمتی نسبت به نمونه های دیگر برنج ایرانی از قیمت ارزان تری برخوردار است و در خریدهای عمده نیز محصول بسیار مناسب تر از حجم های خرد، خریداری می شود. 

این سایت نیز یکی از مراکز پخش برنج بینام دو به صورت عمده می باشد که برای کسب اطلاعات لازم در مورد محصول می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. 

حسین حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه اوجاک شما را به خرید بهترین محصولات برنج ارگانیک ایرانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *